Karancs Tagszövetség, V05 Lorinci
Első adat felvétele: 2014.06.07 17:39:20
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.11 17:31:41
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.11 17:33:37
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.07 17:39:20
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!
Sprintverseny, 01 verseny
Feleresztés helye: Gyor
Feleresztés ideje: 2014.06.07 06:00
Időjárás : Napos
Kisérő : Katona Bence
Központi táv : 157000 m
Értékelési mód : Pontszám
Pontcsökkenés : Egyenes arányban
Legnagyobb pont : 27
Legkisebb pont : 10,8
Lista terjedelme : 33% (1:3)
Adatok: Indult Küldött Helyezés Sebességek
tag cs. galamb 20% 33% első 20% 33%
E05 Szécsény 12 17 131 26 43 1278,26 1222,60 1206,92
E13 Balassagyarmat 11 15 105 21 35 1282,47 1198,97 1168,11
1. Ipoly 23 32 236 47 78 1282,47 1220,35 1188,13
A16 Nagykökényes 7 11 75 15 25 1122,07 1018,77 979,87
E08 Pásztó 7 10 71 14 23 1152,64 1083,33 1044,45
V05 Lorinci 2 5 35 7 12 1095,70 1074,29 1040,60
V09 Apc 7 10 84 17 28 1119,22 995,11 961,27
3. Zagyva 23 36 265 53 88 1152,64 1043,53 992,07
Tagszövetségben 46 68 501 100 165 1282,47 1164,35 1093,11
V05 egyesületi díjlista
1. Gajda-Banus dúc 1.cs. HU 13-M-134092 T 1095,70 m/p
2. Gajda-Banus dúc 2.cs. HU 13-07-39217 H 1089,81 m/p
3. Gajda-Banus dúc 2.cs. HU 08-07-17079 H 1089,81 m/p
4. Gajda-Banus dúc 1.cs. HU 13-19-40011 T 1088,25 m/p
5. Gajda-Banus dúc 3.cs. HU 10-D-293775 T 1084,11 m/p
Tagonkénti eredmények
galamb érk.i. seb. egyesület röpcsoport tagszöv.
Gajda-Banus dúc 1.cs. Dt: 152101 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 2. 3h 61,85p R: 5. 5h 97,19p T: 41. 1h 10,90p
HU 13-M-134092 T 07 08:18:49 1095,70 m/p 1 27,00 16 24,21 164 10,90
HU 13-19-40011 T 07 08:19:46 1088,25 m/p 4 22,58 20 23,46 0 0,00
HU 13-M-134090 T 07 08:25:27 1045,73 m/p 11 12,27 47 18,43 0 0,00
HU 08-07-17089 H 07 08:27:20 1032,36 m/p 0 0,00 57 16,57 0 0,00
HU 13-M-134100 T 07 08:28:39 1023,22 m/p 0 0,00 68 14,52 0 0,00
HU 10-D-293767 H 07 08:28:42 1022,87 m/p 0 0,00 69 14,34 0 0,00
Gajda-Banus dúc 2.cs. Dt: 152101 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 1. 5h 104,07p R: 2. 5h 111,35p T: 0. 0h 0,00p
HU 13-07-39217 H 07 08:19:34 1089,81 m/p 2 25,53 18 23,83 0 0,00
HU 08-07-17079 H 07 08:19:34 1089,81 m/p 3 24,05 19 23,65 0 0,00
HU 06-D-142379 H 07 08:20:50 1080,01 m/p 6 19,64 28 21,97 0 0,00
HU 08-07-17095 H 07 08:21:35 1074,29 m/p 7 18,16 32 21,23 0 0,00
HU 13-07-39219 T 07 08:22:50 1064,88 m/p 8 16,69 35 20,67 0 0,00
DV-09-07666-625 T 07 08:22:52 1064,64 m/p 9 15,22 36 20,48 0 0,00
Gajda-Banus dúc 3.cs. Dt: 152101 Kg: 4 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 3. 3h 45,66p R: 10. 3h 60,14p T: 0. 0h 0,00p
HU 10-D-293775 T 07 08:20:18 1084,11 m/p 5 21,11 22 23,09 0 0,00
HU 13-19-40018 H 07 08:24:19 1053,94 m/p 10 13,75 39 19,92 0 0,00
HU 08-07-17083 H 07 08:26:10 1040,60 m/p 12 10,80 54 17,13 0 0,00
Kaszás Lajos 1.cs. Dt: 151929 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 0. 0h 0,00p R: 30. 1h 15,64p T: 0. 0h 0,00p
HU 11-D-345216 T 07 08:27:47 1028,05 m/p 0 0,00 62 15,64 0 0,00
Tagszövetségi díjlista
1. Túri Zsolt 1.cs. E13 HU-13- 23-57425 H 1282,47 m/p
2. Velenczei Béla 1.cs. E05 HU-12- 23-49683 H 1278,26 m/p
3. Túri Zsolt 1.cs. E13 HU-13- 23-57404 H 1277,90 m/p
4. Túri Zsolt 1.cs. E13 HU-12- 23-52408 H 1277,49 m/p
5. Mészáros és fiai 1.cs. E05 HU-10- 23-36460 H 1271,24 m/p
6. Varga János 1.cs. E13 HU-11- D-389040 H 1266,93 m/p
7. Varga János 1.cs. E13 HU-12- 23-52397 H 1266,49 m/p
8. Farkas Tamás 1.cs. E13 HU-12- D-516739 T 1260,04 m/p
9. Máté Csaba 1.cs. E05 HU-12- 23-50451 H 1256,35 m/p
10. Lajtos Antal 1.cs. E13 HU-13- D-655657 T 1255,43 m/p
11. Bagi Róbert 1.cs. E05 HU-12- 23-49870 T 1255,22 m/p
12. Bagdal József 1.cs. E13 HU-13- D-608581 T 1254,18 m/p
13. Bagdal József 1.cs. E13 SK-09-02101-619 T 1253,81 m/p
14. Bagdal József 1.cs. E13 HU-13- D-655735 T 1253,26 m/p
15. Bagdal József 1.cs. E13 HU-11- D-384149 T 1252,88 m/p
16. Bagi Róbert 1.cs. E05 HU-12- 23-49874 T 1252,21 m/p
17. Bagdal József 1.cs. E13 HU-13- D-655451 T 1251,59 m/p
18. Pálmány Boldizsár 1.cs. E05 HU-13- 23-55672 T 1250,72 m/p
19. Gyetvai István 1.cs. E05 HU-13- D-587434 T 1250,09 m/p
20. Gyetvai István 1.cs. E05 HU-13- D-587499 H 1249,39 m/p
21. Pálmány Boldizsár 1.cs. E05 HU-09- 23-30083 T 1245,53 m/p
22. Farkas Tamás 1.cs. E13 HU-11- D-389415 T 1244,22 m/p
23. Jászberényi Zsolt 1.cs. E05 HU-12- D-516431 H 1241,89 m/p
24. Jászberényi Zsolt 1.cs. E05 HU-13- D-655056 H 1240,68 m/p
25. Jászberényi Zsolt 1.cs. E05 HU-10- 23-36005 H 1240,16 m/p
26. Pálmány Boldizsár 1.cs. E05 HU-11- 23-42962 T 1237,03 m/p
27. Gálik László 1.cs. E13 HU 12-23-52308 H 1236,22 m/p
28. Mészáros és fiai 1.cs. E05 HU-13- 23-56117 H 1233,68 m/p
29. Bagi Róbert 1.cs. E05 HU-13- 23-56161 T 1231,36 m/p
30. Mészáros és fiai 1.cs. E05 HU-12- 23-50054 H 1231,13 m/p
3. Zagyva röpcsoporti díjlista
1. Veres Róbert 1.cs. E08 HU-12- 23-52038 H 1152,64 m/p
2. Veres Róbert 1.cs. E08 HU-09- 50-47903 T 1151,65 m/p
3. Hegedus Péter 1.cs. E08 HU 13-23-57026 T 1141,26 m/p
4. Verebélyi Lajos 1.cs. E08 HU-12- 23-51548 T 1127,32 m/p
5. Veres Róbert 1.cs. E08 HU-12- 23-52027 H 1125,28 m/p
6. Maksa István 1.cs. A16 HU-13- 06-10645 H 1122,07 m/p
7. Verebélyi Lajos 1.cs. E08 HU-13- D-611686 T 1121,41 m/p
8. Veres Róbert 1.cs. E08 HU-09- 50-47902 T 1119,81 m/p
9. Kocsis Károly 1.cs. V09 HU 12-D-515865 T 1119,22 m/p
10. Hegedus Péter 1.cs. E08 HU 12-23-51752 H 1118,16 m/p
11. Szucs István 2.cs. A16 HU-13- 07-37005 H 1109,15 m/p
12. Krizsanyik István 1.cs. E08 HU 10-23-38134 H 1104,17 m/p
13. Szucs István 1.cs. A16 HU-13- 07-37036 H 1102,21 m/p
14. Szuhányi József 1.cs. V09 HU-12- D-516043 H 1100,29 m/p
15. Wéber Ferenc 1.cs. E08 HU 12-23-52084 T 1098,43 m/p
16. Gajda-Banus dúc 1.cs. V05 HU 13-M-134092 T 1095,70 m/p
17. Bakos András 1.cs. E08 HU 11-D-385757 H 1093,11 m/p
18. Gajda-Banus dúc 2.cs. V05 HU 13-07-39217 H 1089,81 m/p
19. Gajda-Banus dúc 2.cs. V05 HU 08-07-17079 H 1089,81 m/p
20. Gajda-Banus dúc 1.cs. V05 HU 13-19-40011 T 1088,25 m/p
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Bagdal József 1.cs. E13 5 h. 128,48 p
2. Túri Zsolt 1.cs. E13 5 h. 124,33 p
3. Mészáros és fiai 1.cs. E05 5 h. 122,26 p
4. Bagi Róbert 1.cs. E05 5 h. 119,98 p
5. Pálmány Boldizsár 1.cs. E05 5 h. 118,89 p
6. Jászberényi Zsolt 1.cs. E05 5 h. 118,60 p
7. Velenczei Béla 1.cs. E05 5 h. 117,91 p
8. Farkas Tamás 1.cs. E13 5 h. 115,16 p
9. Gyetvai István 1.cs. E05 5 h. 112,18 p
10. Lajtos Antal 1.cs. E13 5 h. 106,45 p
11. Varga János 1.cs. E13 4 h. 96,65 p
A verseny 3. Zagyva röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Veres Róbert 1.cs. E08 5 h. 126,07 p
2. Gajda-Banus dúc 2.cs. V05 5 h. 111,35 p
3. Verebélyi Lajos 1.cs. E08 5 h. 102,78 p
4. Hegedus Péter 1.cs. E08 4 h. 97,20 p
5. Gajda-Banus dúc 1.cs. V05 5 h. 97,19 p
6. Wéber Ferenc 1.cs. E08 5 h. 96,27 p
7. Bakos András 1.cs. E08 5 h. 94,59 p
8. Krizsanyik István 1.cs. E08 4 h. 79,31 p
A verseny V05 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Gajda-Banus dúc 2.cs. 5 h. 104,07 p
2. Gajda-Banus dúc 1.cs. 3 h. 61,85 p
3. Gajda-Banus dúc 3.cs. 3 h. 45,66 p
Általános táv beszámított versenyei:
06.07. Gyor
|