Karancs Tagszövetség, A16 Nagykökényes
Első adat felvétele: 2014.06.21 17:33:56
Az adatok utolsó módosítása: 2014.06.24 17:43:25
A lista kiadásának időpontja: 2014.06.24 18:04:50
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.07.21 17:33:56
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!
Sprintverseny, 02 verseny
Feleresztés helye: Gyor 2.
Feleresztés ideje: 2014.06.21 06:00
Időjárás : Napos, szeles
Kisérő : Katona Bence
Központi táv : 157000 m
Értékelési mód : Pontszám
Pontcsökkenés : Egyenes arányban
Legnagyobb pont : 27
Legkisebb pont : 10,8
Lista terjedelme : 33% (1:3)
Adatok: Indult Küldött Helyezés Sebességek
tag cs. galamb 20% 33% első 20% 33%
E05 Szécsény 10 13 94 19 31 1586,28 1546,69 1517,25
E13 Balassagyarmat 11 23 193 39 64 1598,71 1507,86 1447,21
1. Ipoly 21 36 287 57 95 1598,71 1524,33 1485,99
E07 Karancslapujto 2 2 20 4 7 1528,92 1524,77 1479,52
2. Karancsvölgye 2 2 20 4 7 1528,92 1524,77 1479,52
A16 Nagykökényes 9 11 68 14 22 1472,45 1412,81 1329,37
E08 Pásztó 5 7 40 8 13 1503,90 1402,63 1346,86
V05 Lorinci 2 4 30 6 10 1473,61 1431,72 1378,98
3. Zagyva 16 22 138 28 46 1503,90 1404,72 1338,13
Tagszövetségben 39 60 445 89 147 1598,71 1500,46 1449,07
A16 egyesületi díjlista
1. Szucs István 1.cs. HU-12- 07-33239 H 1472,45 m/p
2. Szucs István 1.cs. HU-13- 07-37169 H 1469,08 m/p
3. Szucs István 1.cs. HU-13- 07-37038 H 1468,36 m/p
4. Szucs István 1.cs. HU-13- 07-37020 H 1467,40 m/p
5. Szucs István 2.cs. HU-12- 07-33224 H 1463,10 m/p
Tagonkénti eredmények
galamb érk.i. seb. egyesület röpcsoport tagszöv.
Koszora József 1.cs. Dt: 145920 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 2. 5h 84,09p R: 4. 4h 77,40p T: 0. 0h 0,00p
Összesített E: 2. 7h 121,22p R: 7. 5h 99,19p T: 0. 0h 0,00p
HU-11- 07-33153 H 21 07:42:19 1426,16 m/p 10 20,06 18 20,88 0 0,00
HU-13- 07-37548 H 21 07:42:23 1425,23 m/p 11 19,29 19 20,52 0 0,00
HU-11- 07-30302 H 21 07:42:37 1421,99 m/p 12 18,51 20 20,16 0 0,00
HU-13- 07-37532 H 21 07:44:23 1397,92 m/p 16 15,43 32 15,84 0 0,00
HU-11- 07-33164 H 21 07:49:46 1329,37 m/p 22 10,80 0 0,00 0 0,00
Koszora József 2.cs. Dt: 145920 Kg: 7 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 3. 3h 47,06p R: 8. 3h 47,88p T: 0. 0h 0,00p
Összesített E: 7. 4h 63,94p R: 15. 4h 61,66p T: 0. 0h 0,00p
HU-13- 07-37541 H 21 07:43:17 1412,81 m/p 14 16,97 24 18,72 0 0,00
HU-13- 07-37524 H 21 07:43:55 1404,20 m/p 15 16,20 29 16,92 0 0,00
HU-13- 07-37531 H 21 07:47:13 1360,98 m/p 18 13,89 42 12,24 0 0,00
Maksa István 1.cs. Dt: 149572 Kg: 7 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 8. 1h 11,57p R: 0. 0h 0,00p T: 0. 0h 0,00p
Összesített E: 3. 5h 79,08p R: 22. 2h 38,36p T: 42. 1h 13,76p
HU-13- 07-37378 T 21 07:52:21 1331,30 m/p 21 11,57 0 0,00 0 0,00
Oláh Attila 1.cs. Dt: 142681 Kg: 6 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 6. 1h 21,60p R: 11. 1h 22,68p T: 33. 1h 11,13p
Összesített E: 12. 1h 21,60p R: 30. 1h 22,68p T: 48. 1h 11,13p
HU-09- 07-21257 H 21 07:38:15 1452,22 m/p 8 21,60 13 22,68 144 11,13
Prókai Zsolt 1.cs. Dt: 147755 Kg: 4 Ók: 27 Kp: 0
Úti 5B: E: 7. 1h 17,74p R: 12. 1h 19,44p T: 0. 0h 0,00p
Összesített E: 4. 4h 74,45p R: 14. 4h 68,05p T: 0. 0h 0,00p
HU 13-07-37495 H 21 07:43:43 1419,85 m/p 13 17,74 22 19,44 0 0,00
Püspöki János 1.cs. Dt: 152324 Kg: 3 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 5. 2h 25,45p R: 15. 1h 11,88p T: 0. 0h 0,00p
Összesített E: 10. 2h 25,45p R: 36. 1h 11,88p T: 0. 0h 0,00p
HU-11- 07-30212 H 21 07:52:30 1353,99 m/p 19 13,11 43 11,88 0 0,00
HU-12- 07-33557 H 21 07:54:10 1334,22 m/p 20 12,34 0 0,00 0 0,00
Szucs István 1.cs. Dt: 149846 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 1. 5h 126,52p R: 1. 5h 123,84p T: 16. 5h 66,31p
Összesített E: 1. 8h 190,64p R: 3. 8h 181,76p T: 27. 6h 78,00p
HU-12- 07-33239 H 21 07:41:46 1472,45 m/p 1 27,00 4 25,92 119 13,91
HU-13- 07-37169 H 21 07:42:00 1469,08 m/p 2 26,23 6 25,20 121 13,68
HU-13- 07-37038 H 21 07:42:03 1468,36 m/p 3 25,46 7 24,84 123 13,46
HU-13- 07-37020 H 21 07:42:07 1467,40 m/p 4 24,69 8 24,48 124 13,35
HU-13- 07-37036 H 21 07:42:42 1459,07 m/p 6 23,14 11 23,40 137 11,91
HU-13- 28-28110 H 21 07:43:06 1453,40 m/p 7 22,37 12 23,04 142 11,35
HU-13- 07-37005 H 21 07:44:42 1431,19 m/p 9 20,83 17 21,24 0 0,00
Szucs István 2.cs. Dt: 149846 Kg: 2 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 4. 2h 38,57p R: 10. 2h 36,36p T: 32. 1h 12,58p
Összesített E: 6. 3h 64,89p R: 16. 3h 61,50p T: 37. 2h 24,86p
HU-12- 07-33224 H 21 07:42:25 1463,10 m/p 5 23,91 10 23,76 131 12,58
HU-11- 07-30024 H 21 07:50:03 1361,62 m/p 17 14,66 41 12,60 0 0,00
Tagszövetségi díjlista
1. Túri Zsolt 1.cs. E13 HU-13- 23-57425 H 1598,71 m/p
2. Túri Zsolt 1.cs. E13 HU-13- 23-57407 H 1594,18 m/p
3. Szirácsik Ervin 1.cs. E13 HU-12- D-516228 H 1594,07 m/p
4. Rigó István 1.cs. E05 HU-13- 23-56020 H 1586,28 m/p
5. Rigó István 1.cs. E05 HU-13- D-587402 H 1584,87 m/p
6. Velenczei Béla 1.cs. E05 HU-12- 23-49683 H 1584,27 m/p
7. Velenczei Béla 1.cs. E05 HU-12- 23-49685 H 1583,42 m/p
8. Velenczei Béla 1.cs. E05 HU-13- 23-55567 H 1582,86 m/p
9. Mészáros és fiai 1.cs. E05 HU-13- 23-56117 H 1581,85 m/p
10. Mészáros és fiai 1.cs. E05 HU-11- 23-43545 H 1581,29 m/p
11. Mészáros és fiai 1.cs. E05 HU-13- 23-56113 H 1580,73 m/p
12. Sári Boldizsár 1.cs. E13 HU-13- D-616868 T 1579,99 m/p
13. Bagdal József 1.cs. E13 HU-13- D-655428 H 1579,74 m/p
14. Gyetvai István 1.cs. E05 HU-13- 23-55381 T 1576,27 m/p
15. Gyetvai István 1.cs. E05 HU-13- D-587434 T 1575,15 m/p
16. Király Sándor 1.cs. E05 HU 13-23- 55628 H 1572,13 m/p
17. Király Sándor 1.cs. E05 HU 13-23- 55601 H 1571,57 m/p
18. Velenczei Béla 1.cs. E05 HU-10- 23-36328 H 1569,16 m/p
19. Szirácsik Ervin 1.cs. E13 HU-13- D-616236 T 1566,92 m/p
20. Bagi Róbert 1.cs. E05 HU-12- 23-49864 H 1566,62 m/p
21. Bagdal József 1.cs. E13 HU-13- D-655417 H 1565,15 m/p
22. Pálmány Boldizsár 1.cs. E05 HU-12- D-516910 H 1564,02 m/p
23. Karvaly László 1.cs. E13 HU-11- D-384259 T 1560,57 m/p
24. Túri Zsolt 1.cs. E13 HU-12- 23-52408 H 1558,86 m/p
25. Bagi Róbert 1.cs. E05 HU-12- 23-49874 T 1558,09 m/p
26. Velenczei Béla 1.cs. E05 HU-12- 23-49637 H 1550,55 m/p
27. Szirácsik Ervin 1.cs. E13 HU-13- D-616218 H 1550,03 m/p
28. Jászberényi Zsolt 1.cs. E05 HU-13- D-655060 H 1547,50 m/p
29. Jászberényi Zsolt 1.cs. E05 HU-13- D-655052 H 1546,69 m/p
30. Farkas Tamás 1.cs. E13 HU-11- D-385719 T 1545,48 m/p
3. Zagyva röpcsoporti díjlista
1. Veres Róbert 1.cs. E08 HU-12- 23-52011 T 1503,90 m/p
2. Gajda-Banus dúc 2.cs. V05 HU 13-07-39219 T 1473,61 m/p
3. Gajda-Banus dúc 2.cs. V05 HU 13-19-40011 T 1472,90 m/p
4. Szucs István 1.cs. A16 HU-12- 07-33239 H 1472,45 m/p
5. Gajda-Banus dúc 2.cs. V05 HU 08-07-17079 H 1469,57 m/p
6. Szucs István 1.cs. A16 HU-13- 07-37169 H 1469,08 m/p
7. Szucs István 1.cs. A16 HU-13- 07-37038 H 1468,36 m/p
8. Szucs István 1.cs. A16 HU-13- 07-37020 H 1467,40 m/p
9. Gajda-Banus dúc 1.cs. V05 HU 08-07-17086 T 1466,27 m/p
10. Szucs István 2.cs. A16 HU-12- 07-33224 H 1463,10 m/p
11. Szucs István 1.cs. A16 HU-13- 07-37036 H 1459,07 m/p
12. Szucs István 1.cs. A16 HU-13- 28-28110 H 1453,40 m/p
13. Oláh Attila 1.cs. A16 HU-09- 07-21257 H 1452,22 m/p
14. Gajda-Banus dúc 1.cs. V05 HU 13-07-39224 T 1450,19 m/p
15. Kaszás Lajos 1.cs. V05 HU 12-07-35373 T 1431,72 m/p
16. Kaszás Lajos 1.cs. V05 HU 09-M-120221 T 1431,49 m/p
17. Szucs István 1.cs. A16 HU-13- 07-37005 H 1431,19 m/p
18. Koszora József 1.cs. A16 HU-11- 07-33153 H 1426,16 m/p
19. Koszora József 1.cs. A16 HU-13- 07-37548 H 1425,23 m/p
20. Koszora József 1.cs. A16 HU-11- 07-30302 H 1421,99 m/p
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Velenczei Béla 1.cs. E05 5 h. 128,34 p
2. Túri Zsolt 1.cs. E13 5 h. 124,90 p
3. Mészáros és fiai 1.cs. E05 5 h. 122,46 p
4. Szirácsik Ervin 1.cs. E13 5 h. 117,14 p
5. Bagi Róbert 1.cs. E05 5 h. 116,47 p
6. Bagdal József 1.cs. E13 5 h. 115,70 p
7. Jászberényi Zsolt 1.cs. E05 5 h. 114,79 p
8. Farkas Tamás 1.cs. E13 5 h. 113,25 p
A verseny 3. Zagyva röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Szucs István 1.cs. A16 5 h. 123,84 p
2. Gajda-Banus dúc 2.cs. V05 5 h. 103,32 p
3. Veres Róbert 1.cs. E08 5 h. 94,68 p
4. Koszora József 1.cs. A16 4 h. 77,40 p
A verseny A16 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Szucs István 1.cs. 5 h. 126,52 p
2. Koszora József 1.cs. 5 h. 84,09 p
3. Koszora József 2.cs. 3 h. 47,06 p
4. Szucs István 2.cs. 2 h. 38,57 p
5. Püspöki János 1.cs. 2 h. 25,45 p
6. Oláh Attila 1.cs. 1 h. 21,60 p
7. Prókai Zsolt 1.cs. 1 h. 17,74 p
8. Maksa István 1.cs. 1 h. 11,57 p
Általános táv beszámított versenyei:
06.07. Gyor
06.21. Gyor 2.
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Túri Zsolt 1.cs. E13 10 h. 249,23 p
2. Velenczei Béla 1.cs. E05 10 h. 246,25 p
3. Mészáros és fiai 1.cs. E05 10 h. 244,72 p
4. Bagdal József 1.cs. E13 10 h. 244,18 p
5. Bagi Róbert 1.cs. E05 10 h. 236,45 p
6. Jászberényi Zsolt 1.cs. E05 10 h. 233,39 p
7. Farkas Tamás 1.cs. E13 10 h. 228,41 p
8. Gyetvai István 1.cs. E05 10 h. 222,23 p
9. Varga János 1.cs. E13 8 h. 183,13 p
10. Gálik László 1.cs. E13 10 h. 177,54 p
11. Pálmány Boldizsár 1.cs. E05 8 h. 172,93 p
12. Király Sándor 1.cs. E05 8 h. 152,02 p
3. Zagyva röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Veres Róbert 1.cs. E08 10 h. 220,75 p
2. Gajda-Banus dúc 2.cs. V05 10 h. 214,67 p
3. Szucs István 1.cs. A16 8 h. 181,76 p
4. Gajda-Banus dúc 1.cs. V05 9 h. 173,51 p
5. Verebélyi Lajos 1.cs. E08 6 h. 117,54 p
6. Hegedus Péter 1.cs. E08 5 h. 108,72 p
7. Koszora József 1.cs. A16 5 h. 99,19 p
8. Wéber Ferenc 1.cs. E08 5 h. 96,27 p
9. Bakos András 1.cs. E08 5 h. 94,59 p
A16 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Szucs István 1.cs. 8 h. 190,64 p
2. Koszora József 1.cs. 7 h. 121,22 p
3. Maksa István 1.cs. 5 h. 79,08 p
4. Prókai Zsolt 1.cs. 4 h. 74,45 p
5. Medveczki Zsolt 1.cs. 4 h. 73,57 p
6. Szucs István 2.cs. 3 h. 64,89 p
7. Koszora József 2.cs. 4 h. 63,94 p
8. Szénási Géza 1.cs. 3 h. 56,71 p
9. Medveczki Zsolt 3.cs. 2 h. 29,03 p
10. Püspöki János 1.cs. 2 h. 25,45 p
11. Medveczki Zsolt 2.cs. 1 h. 24,30 p
12. Oláh Attila 1.cs. 1 h. 21,60 p
13. Kiss Géza 1.cs. 1 h. 20,25 p
Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
1. Túri Zsolt E13 HU-13- 23-57425 H 2h 54,00p
2. Velenczei Béla E05 HU-12- 23-49683 H 2h 53,35p
3. Túri Zsolt E13 HU-12- 23-52408 H 2h 51,15p
4. Túri Zsolt E13 HU-13- 23-57404 H 2h 50,47p
5. Mészáros és fiai E05 HU-13- 23-56117 H 2h 50,44p
6. Mészáros és fiai E05 HU-11- 23-43545 H 2h 48,75p
7. Rigó István E05 HU-13- D-587402 H 2h 48,62p
8. Velenczei Béla E05 HU-13- 23-55567 H 2h 48,58p
9. Varga János E13 HU-11- D-389040 H 2h 48,52p
10. Velenczei Béla E05 HU-12- 23-49685 H 2h 47,80p
Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
1. Gyetvai István E05 HU-13- D-587434 T 2h 50,67p
2. Bagi Róbert E05 HU-12- 23-49874 T 2h 49,86p
3. Farkas Tamás E13 HU-11- D-389415 T 2h 47,94p
4. Bagi Róbert E05 HU-11- 23-42833 T 2h 46,51p
5. Farkas Tamás E13 HU-12- D-515442 T 2h 46,48p
6. Sári Boldizsár E13 HU-13- D-616868 T 2h 43,99p
7. Farkas Tamás E13 HU-13- D-655613 T 2h 43,45p
8. Pálmány Boldizsár E05 HU-13- 23-55672 T 2h 41,89p
9. Farkas Tamás E13 HU-11- D-385719 T 2h 41,40p
10. Bagi Róbert E05 HU-12- 23-49857 T 2h 39,06p
Általános távú 3. Zagyva röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
1. Gajda-Banus dúc V05 HU 08-07-17079 H 2h 49,21p
2. Szucs István A16 HU-13- 07-37036 H 2h 48,17p
3. Szucs István A16 HU-13- 07-37005 H 2h 46,38p
4. Szucs István A16 HU-13- 07-37020 H 2h 40,87p
5. Szucs István A16 HU-13- 28-28110 H 2h 39,80p
6. Koszora József A16 HU-13- 07-37524 H 2h 38,71p
7. Gajda-Banus dúc V05 HU 06-D-142379 H 2h 38,17p
8. Koszora József A16 HU-13- 07-37548 H 2h 34,30p
9. Jambrik István E08 HU-10- 23-37860 H 2h 33,74p
10. Prókai Zsolt A16 HU 13-07-37495 H 2h 33,41p
Általános távú 3. Zagyva röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
1. Gajda-Banus dúc V05 HU 13-19-40011 T 2h 49,74p
2. Gajda-Banus dúc V05 HU 13-07-39219 T 2h 47,31p
3. Veres Róbert E08 HU-12- 23-52011 T 2h 47,30p
4. Veres Róbert E08 HU-09- 50-47902 T 2h 42,26p
5. Gajda-Banus dúc V05 HU 13-M-134092 T 2h 38,25p
Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
1. Szucs István A16 HU-13- 07-37036 H 2h 48,79p
2. Szucs István A16 HU-13- 07-37005 H 2h 47,15p
3. Szucs István A16 HU-13- 07-37020 H 2h 43,59p
4. Szucs István A16 HU-13- 28-28110 H 2h 41,94p
5. Koszora József A16 HU-13- 07-37524 H 2h 41,18p
6. Koszora József A16 HU-13- 07-37548 H 2h 36,17p
7. Prókai Zsolt A16 HU 13-07-37495 H 2h 35,29p
8. Koszora József A16 HU-13- 07-37532 H 2h 27,58p
Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
1. Maksa István A16 HU-13- 07-37378 T 2h 27,10p
|