Karancs Tagszövetség, V09 Apc
Első adat felvétele: 2014.09.29 18:24:41
Az adatok utolsó módosítása: 2014.10.02 16:00:34
A lista kiadásának időpontja: 2014.10.02 16:02:31
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2014.10.29 18:24:41
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!
Fiatalok versenye, 04 verseny
Feleresztés helye: Amstetten
Feleresztés ideje: 2014.09.28 10:40
Időjárás :
Kisérő : Kiss Tibor
Központi táv : 359000 m
Értékelési mód : Pontszám
Pontcsökkenés : Egyenes arányban
Legnagyobb pont : 37
Legkisebb pont : 14,8
Lista terjedelme : 33% (1:3)
Adatok: Indult Küldött Helyezés Sebességek
tag cs. galamb 20% 33% első 20% 33%
E05 Szécsény 7 13 218 44 72 1099,02 911,49 48023,00
E13 Balassagyarmat 9 19 302 60 100 1101,73 864,75 43442,00
1. Ipoly 16 32 520 104 172 1101,73 872,96 45961,00
E01 Salgótarján 9 17 225 45 47 1141,80 53777,00 62314,00
E02 Bátonyterenye 7 9 132 19 19 1107,80 56695,00 56695,00
E04 Karancslapujto 8 14 210 42 63 1108,10 940,76 763,54
E07 Karancslapujto 7 16 255 51 84 1131,46 831,41 47449,00
Z35 Pétervására 10 12 169 34 56 1105,48 867,69 45291,00
2. Karancsvölgye 41 68 991 198 292 1141,80 807,63 71122,00
A16 Nagykökényes 7 9 118 24 39 1111,40 827,09 62464,00
E08 Pásztó 12 22 325 65 88 1121,95 45460,00 102795,00
V05 Lorinci 9 14 211 42 70 1170,00 944,41 820,84
V09 Apc 8 8 135 27 41 1107,45 863,94 512,41
3. Zagyva 36 53 789 158 260 1170,00 822,56 49203,00
Tagszövetségben 93 153 2300 460 759 1170,00 827,09 57008,00
V09 egyesületi díjlista
1. Szoke Zoltán 1.cs. HU-14- D-797418 1107,45 m/p
2. Szoke Zoltán 1.cs. HU-14- 23-64210 1063,02 m/p
3. Szuhányi József 1.cs. HU-14- D-797439 1049,37 m/p
4. Szoke Zoltán 1.cs. HU-14- D-797405 1047,43 m/p
5. Szoke Zoltán 1.cs. HU-14- 23-64300 1036,06 m/p
Tagonkénti eredmények
galamb érk.i. seb. egyesület röpcsoport tagszöv.
Molnár Sándor 1.cs. Dt: 360580 Kg: 18 Ók: 0 Kp: 0
Úti 6B: E: 3. 6h 162,46p R: 11. 6h 172,28p T: 32. 6h 166,11p
Összesített E: 4. 21h 496,64p R: 25. 18h 452,48p T: 79. 17h 388,13p
HU 14-23-64230 28 16:41:48 996,63 m/p 11 31,95 53 32,54 218 30,64
HU 14-23-64203 28 16:54:41 962,36 m/p 17 28,93 67 31,34 258 29,47
HU 14-23-64206 28 17:12:24 918,91 m/p 20 27,41 99 28,60 320 27,66
HU 14-23-64228 28 17:12:38 918,36 m/p 21 26,91 100 28,51 321 27,63
HU 14-23-64213 28 17:37:22 863,94 m/p 27 23,88 133 25,69 398 25,37
HU 14-23-64216 28 17:37:22 863,94 m/p 28 23,38 134 25,60 399 25,34
Nagy Ottó 1.cs. Dt: 362300 Kg: 19 Ók: 0 Kp: 0
Úti 6B: E: 4. 6h 149,85p R: 17. 6h 156,43p T: 51. 6h 153,19p
Összesített E: 3. 24h 532,12p R: 22. 24h 488,00p T: 84. 20h 372,40p
HU-14- D-797388 28 16:32:27 1027,95 m/p 7 33,97 32 34,34 166 32,17
HU-14- D-797382 28 16:55:25 965,06 m/p 15 29,94 64 31,60 254 29,59
HU-14- D-797399 28 17:12:08 923,92 m/p 19 27,92 93 29,11 306 28,07
HU-14- D-797384 28 18:03:05 817,68 m/p 31 21,86 162 23,20 473 23,18
HU-14- D-797393 28 18:48:27 741,73 m/p 36 19,34 189 20,89 530 21,51
HU-14- D-797381 29 09:12:03 512,41 m/p 41 16,82 231 17,29 627 18,67
Nikodém Gábor 1.cs. Dt: 349383 Kg: 17 Ók: 0 Kp: 0
Úti 6B: E: 5. 6h 135,22p R: 21. 6h 141,77p T: 61. 6h 141,93p
Összesített E: 5. 21h 457,46p R: 26. 21h 434,95p T: 95. 17h 328,10p
HU 14-23-64261 28 16:32:50 990,22 m/p 13 30,95 58 32,11 225 30,44
HU 14-23-64256 28 17:02:33 913,30 m/p 22 26,40 104 28,17 327 27,45
HU 14-23-64286 28 17:18:36 876,53 m/p 26 24,39 126 26,29 376 26,02
HU 14-O-31065 29 08:07:19 543,94 m/p 38 18,33 217 18,49 603 19,37
HU 14-23-64283 29 08:07:30 543,79 m/p 39 17,83 218 18,40 604 19,34
HU 14-23-64271 29 08:07:41 543,63 m/p 40 17,32 219 18,31 605 19,31
Pap István 1.cs. Dt: 363525 Kg: 12 Ók: 0 Kp: 0
Úti 6B: E: 6. 1h 19,85p R: 41. 1h 21,14p T: 125. 1h 21,62p
Összesített E: 6. 19h 454,01p R: 30. 17h 378,57p T: 98. 17h 315,40p
HU-14- 23-63534 28 18:44:18 750,62 m/p 35 19,85 186 21,14 526 21,62
Szoke Zoltán 1.cs. Dt: 362968 Kg: 20 Ók: 0 Kp: 0
Úti 6B: E: 1. 6h 210,40p R: 2. 6h 210,44p T: 9. 6h 200,71p
Összesített E: 1. 24h 657,30p R: 4. 24h 615,25p T: 36. 24h 537,59p
HU-14- D-797418 28 16:07:45 1107,45 m/p 1 37,00 5 36,66 14 36,62
HU-14- 23-64210 28 16:21:27 1063,02 m/p 2 36,50 17 35,63 98 34,16
HU-14- D-797405 28 16:26:32 1047,43 m/p 4 35,49 22 35,20 125 33,37
HU-14- 23-64300 28 16:30:20 1036,06 m/p 5 34,98 26 34,86 152 32,58
HU-14- D-797413 28 16:33:25 1027,03 m/p 8 33,47 35 34,09 171 32,02
HU-14- D-797403 28 16:33:39 1026,35 m/p 9 32,96 36 34,00 173 31,96
HU-14- 23-64294 28 16:34:01 1025,29 m/p 10 32,46 38 33,83 177 31,85
HU-14- D-797412 28 16:44:45 995,11 m/p 12 31,45 55 32,37 221 30,56
HU-14- D-788154 28 16:57:05 962,57 m/p 16 29,43 66 31,43 257 29,50
HU-14- D-797404 28 17:03:09 947,33 m/p 18 28,42 80 30,23 277 28,92
HU-14- D-797336 28 17:24:50 896,59 m/p 24 25,40 113 27,40 352 26,72
HU-14- D-797422 28 17:57:35 829,48 m/p 30 22,37 154 23,89 450 23,85
HU-14- 23-64231 28 18:12:04 802,91 m/p 32 21,36 168 22,69 490 22,68
HU-14- 23-64295 28 18:17:13 793,86 m/p 33 20,85 172 22,34 496 22,50
Szuhányi József 1.cs. Dt: 362818 Kg: 19 Ók: 0 Kp: 0
Úti 6B: E: 2. 6h 174,57p R: 9. 6h 181,36p T: 28. 6h 174,32p
Összesített E: 2. 24h 593,11p R: 13. 24h 548,50p T: 70. 19h 422,13p
HU-14- D-797439 28 16:25:45 1049,37 m/p 3 35,99 20 35,37 117 33,60
HU-14- D-797433 28 16:31:09 1033,23 m/p 6 34,48 30 34,51 159 32,37
HU-14- 23-64325 28 16:51:57 975,45 m/p 14 30,44 60 31,94 235 30,15
HU-14- 23-64321 28 17:22:49 900,70 m/p 23 25,90 110 27,66 348 26,84
HU-14- D-798678 28 17:33:40 877,08 m/p 25 24,89 125 26,37 375 26,05
HU-14- D-797436 28 17:40:12 863,44 m/p 29 22,87 135 25,51 400 25,31
HU-14- 23-64320 28 18:19:30 789,59 m/p 34 20,35 174 22,17 498 22,44
HU-14- D-798680 29 07:35:42 594,10 m/p 37 18,84 201 19,86 569 20,36
Tagszövetségi díjlista
1. Szendrei András 1.cs. V05 HU 14-D-797214 1170,00 m/p
2. Varga-Zsidai 1.cs. E01 HU-14- 23-59707 1141,80 m/p
3. Zsidai-Varga 1.cs. E07 HU-14- D-798342 1131,46 m/p
4. Wéber Ferenc 2.cs. E08 HU 14-23-62772 1121,95 m/p
5. Zsidai-Varga 1.cs. E07 HU-14- D-798315 1120,94 m/p
6. Koszora József 1.cs. A16 HU-14- 23-59426 1111,40 m/p
7. Varga-Zsidai 1.cs. E01 HU-14- 23-59742 1110,79 m/p
8. Zsidai-Varga 1.cs. E07 HU-14- 23-59771 1110,61 m/p
9. Mede József 2. 1.cs. E01 HU 14-23-59803 1110,49 m/p
10. Zsidai-Varga 1.cs. E07 HU-14- 23-59777 1110,44 m/p
11. Wéber Ferenc 1.cs. E08 HU 14-23-62794 1108,36 m/p
12. Sipos János 2.cs. E04 HU-14- 23-60902 1108,10 m/p
13. Czikora Lilla 1.cs. E02 HU 14-D-799248 1107,80 m/p
14. Szoke Zoltán 1.cs. V09 HU-14- D-797418 1107,45 m/p
15. Tóth István 1.cs. Z35 HU-14- 23-65045 1105,48 m/p
16. Száraz Sándor 1.cs. E04 HU 14-23-61003 1103,95 m/p
17. Banyák Patrik 1.cs. E13 HU-14- D-797853 1101,73 m/p
18. Bozó Lászlóné 1.cs. E04 HU 14-23-61062 1101,72 m/p
19. Hangonyi Krisztián 1.cs. E01 HU 14-23-60217 1100,68 m/p
20. Hangonyi Krisztián 1.cs. E01 HU 14-O-30768 1100,46 m/p
21. Hangonyi Krisztián 1.cs. E01 HU 14-23-60201 1100,35 m/p
22. Hangonyi Krisztián 1.cs. E01 HU 14-23-60203 1099,60 m/p
23. Bagdal József 1.cs. E13 HU-14- D-797960 1099,28 m/p
24. Velenczei Béla 1.cs. E05 HU-14- 23-61222 1099,02 m/p
25. Bagdal József 1.cs. E13 HU-14- O-30922 1098,93 m/p
26. Sipos János 2.cs. E04 HU-14- 23-60891 1098,92 m/p
27. Hangonyi Krisztián 1.cs. E01 HU 14-23-60215 1098,42 m/p
28. Szirácsik Ervin 1.cs. E13 HU-14- D-817141 1097,90 m/p
29. Gergely István 1.cs. E07 HU 14-23- 62197 1096,84 m/p
30. Gergely István 2.cs. E07 HU 14-23- 62188 1096,62 m/p
31. Szendrei András 1.cs. V05 HU 14-D-797237 1096,51 m/p
32. Oláh Vilmos ifj. 2.cs. E04 HU 14-D-729738 1095,21 m/p
33. Szomszéd István 1.cs. E07 HU-14- 23-62320 1093,62 m/p
34. Szomszéd István 1.cs. E07 HU-14- 23-62313 1093,51 m/p
35. Gergely István 1.cs. E07 HU 14-23- 62166 1093,29 m/p
36. Zsidai-Varga 1.cs. E07 HU-14- D-798350 1092,95 m/p
37. Sipos János 2.cs. E04 HU-14- 23-60883 1092,03 m/p
38. Verebélyi Lajos 2.cs. E08 HU-14- 23-62369 1091,13 m/p
39. Kapás János 1.cs. E08 HU-14- 23-62658 1089,88 m/p
40. Sipos János 2.cs. E04 HU-14- 23-60855 1089,61 m/p
41. Velenczei Béla 2.cs. E05 HU-14- 23-61283 1087,91 m/p
42. H-V System 2.cs. E07 HU 14-23-61814 1086,33 m/p
43. Velenczei Béla 1.cs. E05 HU-14- O-30834 1086,09 m/p
44. Jászberényi Zsolt 2.cs. E05 HU-14- D-797725 1084,93 m/p
45. Sipos János 1.cs. E04 HU-14- 23-60880 1084,20 m/p
46. Varga-Zsidai 2.cs. E01 HU-14- 23-59708 1083,16 m/p
47. Varga-Zsidai 2.cs. E01 HU-14- 23-59721 1083,11 m/p
48. Lantos László 1.cs. E04 HU-14- 23-60812 1081,08 m/p
49. Oláh Vilmos ifj. 1.cs. E04 HU 14-D-738226 1079,76 m/p
50. Szabó Zsigmond 1.cs. V05 HU 14-23-63764 1079,36 m/p
3. Zagyva röpcsoporti díjlista
1. Szendrei András 1.cs. V05 HU 14-D-797214 1170,00 m/p
2. Wéber Ferenc 2.cs. E08 HU 14-23-62772 1121,95 m/p
3. Koszora József 1.cs. A16 HU-14- 23-59426 1111,40 m/p
4. Wéber Ferenc 1.cs. E08 HU 14-23-62794 1108,36 m/p
5. Szoke Zoltán 1.cs. V09 HU-14- D-797418 1107,45 m/p
6. Szendrei András 1.cs. V05 HU 14-D-797237 1096,51 m/p
7. Verebélyi Lajos 2.cs. E08 HU-14- 23-62369 1091,13 m/p
8. Kapás János 1.cs. E08 HU-14- 23-62658 1089,88 m/p
9. Szabó Zsigmond 1.cs. V05 HU 14-23-63764 1079,36 m/p
10. Körmös Tibor 1.cs. V05 HU 14-23-63517 1076,48 m/p
11. Körmös Tibor 2.cs. V05 HU 14-23-63527 1076,06 m/p
12. Szabó Zsigmond 2.cs. V05 HU 14-23-63663 1075,19 m/p
13. Alapi László 1.cs. E08 HU-14- 23-62354 1073,90 m/p
14. Körmös Tibor 1.cs. V05 HU 14-23-63514 1071,03 m/p
15. Szendrei András 1.cs. V05 HU 14-D-797211 1067,18 m/p
16. Szendrei András 1.cs. V05 HU 14-D-797208 1067,07 m/p
17. Szoke Zoltán 1.cs. V09 HU-14- 23-64210 1063,02 m/p
18. Maksa Gergo 1.cs. V05 HU 14-D-797157 1055,41 m/p
19. Szabó Zsigmond 1.cs. V05 HU 14-23-63662 1054,04 m/p
20. Szuhányi József 1.cs. V09 HU-14- D-797439 1049,37 m/p
21. Koszora József 1.cs. A16 HU-14- 23-59422 1047,82 m/p
22. Szoke Zoltán 1.cs. V09 HU-14- D-797405 1047,43 m/p
23. Jónás Roland 2.cs. V05 HU 14-D-826063 1043,45 m/p
24. Vincze István 1.cs. V05 HU 14-23-63826 1043,13 m/p
25. Körmös Tibor 1.cs. V05 HU 14-23-63536 1037,48 m/p
26. Szoke Zoltán 1.cs. V09 HU-14- 23-64300 1036,06 m/p
27. Jónás Roland 1.cs. V05 HU 14-D-826062 1035,59 m/p
28. Vincze István 1.cs. V05 HU 14-23-63814 1033,32 m/p
29. Maksa Gergo 1.cs. V05 HU 14-D-797151 1033,26 m/p
30. Szuhányi József 1.cs. V09 HU-14- D-797433 1033,23 m/p
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 6 befutóval
1. Zsidai-Varga 1.cs. E07 6 h. 217,13 p
2. Sipos János 2.cs. E04 6 h. 213,87 p
3. Hangonyi Krisztián 1.cs. E01 6 h. 206,96 p
4. Gergely István 1.cs. E07 6 h. 204,81 p
5. Szendrei András 1.cs. V05 6 h. 204,53 p
6. Velenczei Béla 1.cs. E05 6 h. 204,16 p
7. Mészáros és fiai 1.cs. E05 6 h. 202,47 p
8. Banyák Patrik 1.cs. E13 6 h. 201,64 p
9. Szoke Zoltán 1.cs. V09 6 h. 200,71 p
10. Körmös Tibor 1.cs. V05 6 h. 197,41 p
11. Koszora József 1.cs. A16 6 h. 195,61 p
12. Száraz Sándor 1.cs. E04 6 h. 194,33 p
13. Pálmány Boldizsár 2.cs. E05 6 h. 191,39 p
14. Velenczei Béla 2.cs. E05 6 h. 189,96 p
15. Tóth István 1.cs. Z35 6 h. 189,79 p
16. Gergely István 2.cs. E07 6 h. 187,94 p
17. Szabó Zsigmond 1.cs. V05 6 h. 187,12 p
18. Sipos János 1.cs. E04 6 h. 184,10 p
19. Maksa Gergo 1.cs. V05 6 h. 184,07 p
20. Csorba Team 5.cs. E13 6 h. 183,86 p
21. Bagdal József 1.cs. E13 6 h. 183,09 p
22. Lantos László 1.cs. E04 6 h. 182,21 p
23. Mede József 2. 1.cs. E01 6 h. 181,06 p
24. Szabó Zsigmond 2.cs. V05 6 h. 178,40 p
25. Orosz József 1.cs. Z35 6 h. 177,01 p
26. Gyetvai István 1.cs. E05 6 h. 175,95 p
27. Csorba Team 4.cs. E13 6 h. 175,79 p
28. Szuhányi József 1.cs. V09 6 h. 174,32 p
29. Vincze István 1.cs. V05 6 h. 174,28 p
30. Jónás Roland 2.cs. V05 6 h. 172,62 p
31. Csorba Team 2.cs. E13 6 h. 171,42 p
32. Molnár Sándor 1.cs. V09 6 h. 166,11 p
33. Ruskó Sándor 1.cs. E04 5 h. 165,94 p
34. H-V System 2.cs. E07 6 h. 165,43 p
35. Csorba Team 3.cs. E13 6 h. 164,66 p
36. H-V System 3.cs. E07 6 h. 164,34 p
37. Varga-Zsidai 2.cs. E01 5 h. 163,73 p
38. Petényi Attila 1.cs. A16 6 h. 163,24 p
39. Varga Istvánné 1.cs. Z35 5 h. 162,92 p
40. Verebélyi Lajos 2.cs. E08 6 h. 162,06 p
41. Katona Barnabás 1.cs. Z35 6 h. 160,35 p
42. Alapi László 1.cs. E08 6 h. 160,23 p
A verseny 3. Zagyva röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 6 befutóval
1. Szendrei András 1.cs. V05 6 h. 211,71 p
2. Szoke Zoltán 1.cs. V09 6 h. 210,44 p
3. Körmös Tibor 1.cs. V05 6 h. 207,78 p
4. Koszora József 1.cs. A16 6 h. 204,94 p
5. Szabó Zsigmond 1.cs. V05 6 h. 196,03 p
6. Maksa Gergo 1.cs. V05 6 h. 194,07 p
7. Szabó Zsigmond 2.cs. V05 6 h. 185,65 p
8. Vincze István 1.cs. V05 6 h. 182,15 p
9. Szuhányi József 1.cs. V09 6 h. 181,36 p
10. Jónás Roland 2.cs. V05 6 h. 179,74 p
11. Molnár Sándor 1.cs. V09 6 h. 172,28 p
12. Petényi Attila 1.cs. A16 6 h. 167,74 p
13. Verebélyi Lajos 2.cs. E08 6 h. 164,40 p
14. Alapi László 1.cs. E08 6 h. 162,69 p
A verseny V09 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 6 befutóval
1. Szoke Zoltán 1.cs. 6 h. 210,40 p
2. Szuhányi József 1.cs. 6 h. 174,57 p
3. Molnár Sándor 1.cs. 6 h. 162,46 p
4. Nagy Ottó 1.cs. 6 h. 149,85 p
5. Nikodém Gábor 1.cs. 6 h. 135,22 p
6. Pap István 1.cs. 1 h. 19,85 p
Általános táv beszámított versenyei:
09.06. Gyor
09.16. Rajka
09.21. Mödling
09.28. Amstetten
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 6 befutóval
1. Zsidai-Varga 1.cs. E07 24 h. 722,58 p
2. Bagdal József 1.cs. E13 24 h. 690,42 p
3. Gergely István 1.cs. E07 24 h. 677,97 p
4. Varga-Zsidai 2.cs. E01 23 h. 673,70 p
5. Velenczei Béla 2.cs. E05 24 h. 655,79 p
6. Sipos János 2.cs. E04 24 h. 654,52 p
7. Mészáros és fiai 1.cs. E05 24 h. 641,97 p
8. Tóth István 1.cs. Z35 24 h. 637,19 p
9. Sipos János 1.cs. E04 24 h. 636,34 p
10. Szirácsik Ervin 1.cs. E13 24 h. 634,04 p
11. Gergely István 2.cs. E07 24 h. 632,71 p
12. Szirácsik Ervin 3.cs. E13 22 h. 632,35 p
13. Gyetvai István 1.cs. E05 24 h. 629,92 p
14. Pálmány Boldizsár 1.cs. E05 24 h. 629,58 p
15. Velenczei Béla 1.cs. E05 24 h. 620,80 p
16. Száraz Sándor 1.cs. E04 24 h. 620,48 p
17. Fodor Pál 3.cs. E07 24 h. 615,89 p
18. Lajtos Antal 1.cs. E13 23 h. 615,76 p
19. Hangonyi Krisztián 1.cs. E01 24 h. 611,60 p
20. H-V System 2.cs. E07 24 h. 609,76 p
21. Vincze István 1.cs. V05 24 h. 598,09 p
22. Csorba Team 1.cs. E13 24 h. 589,03 p
23. Orosz József 1.cs. Z35 24 h. 587,00 p
24. Bagi Róbert 1.cs. E05 24 h. 586,65 p
25. Pálmány Boldizsár 2.cs. E05 22 h. 586,48 p
26. Maksa Gergo 1.cs. V05 24 h. 585,88 p
27. Fodor Pál 1.cs. E07 24 h. 581,55 p
28. Varga-Zsidai 1.cs. E01 21 h. 573,88 p
29. Csorba Team 3.cs. E13 24 h. 559,38 p
30. Fodor Pál 2.cs. E07 24 h. 549,89 p
31. Csorba Team 5.cs. E13 24 h. 547,08 p
32. Lajtos Péter 1.cs. E13 24 h. 546,69 p
33. Csorba Team 2.cs. E13 24 h. 546,54 p
34. H-V System 1.cs. E07 23 h. 542,83 p
35. Körmös Tibor 1.cs. V05 23 h. 539,67 p
36. Szoke Zoltán 1.cs. V09 24 h. 537,59 p
37. H-V System 3.cs. E07 20 h. 533,96 p
38. Varga Attila 1.cs. E08 24 h. 528,08 p
39. Csorba Team 4.cs. E13 23 h. 527,85 p
40. Serfozo Lajosné 1.cs. E04 22 h. 525,22 p
41. Jónás Roland 2.cs. V05 24 h. 522,48 p
42. Banyák Patrik 1.cs. E13 23 h. 516,88 p
43. Kakuk Ferenc 1.cs. E01 23 h. 516,24 p
44. Wéber Ferenc 1.cs. E08 24 h. 515,69 p
45. Bagdal József 2.cs. E13 19 h. 511,00 p
46. Szomszéd István 1.cs. E07 21 h. 508,35 p
47. Mede József 2. 1.cs. E01 21 h. 504,12 p
48. Kelemen József 2.cs. E08 23 h. 500,51 p
49. Kelemen József 1.cs. E08 22 h. 500,47 p
50. Diósi-Diósi 2.cs. E13 20 h. 500,47 p
51. Szendrei András 1.cs. V05 19 h. 497,87 p
52. Jászberényi Zsolt 1.cs. E05 22 h. 495,55 p
53. Oláh Attila 1.cs. A16 23 h. 489,31 p
54. Katona Barnabás 1.cs. Z35 21 h. 486,80 p
55. Pálmány Boldizsár 3.cs. E05 21 h. 482,88 p
56. Krizsanyik István 1.cs. E08 21 h. 481,93 p
57. Bozó Lászlóné 1.cs. E04 20 h. 477,99 p
58. Alapi László 1.cs. E08 22 h. 471,74 p
59. Zsidai-Varga 2.cs. E07 18 h. 471,00 p
60. Lantos László 1.cs. E04 18 h. 465,93 p
61. Erdosi Tibor 1.cs. E01 20 h. 462,46 p
3. Zagyva röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 6 befutóval
1. Vincze István 1.cs. V05 24 h. 668,32 p
2. Maksa Gergo 1.cs. V05 24 h. 659,14 p
3. Körmös Tibor 1.cs. V05 24 h. 631,43 p
4. Szoke Zoltán 1.cs. V09 24 h. 615,25 p
5. Jónás Roland 2.cs. V05 24 h. 603,87 p
6. Varga Attila 1.cs. E08 24 h. 594,11 p
7. Wéber Ferenc 1.cs. E08 24 h. 590,32 p
8. Alapi László 1.cs. E08 24 h. 568,41 p
9. Szendrei András 1.cs. V05 20 h. 566,99 p
10. Oláh Attila 1.cs. A16 23 h. 559,22 p
11. Kelemen József 2.cs. E08 23 h. 556,33 p
12. Kelemen József 1.cs. E08 22 h. 549,00 p
13. Szuhányi József 1.cs. V09 24 h. 548,50 p
14. Koszora József 1.cs. A16 24 h. 543,91 p
15. Vanicsek Sándor 1.cs. V05 24 h. 539,88 p
16. Szabó Zsigmond 2.cs. V05 23 h. 526,86 p
17. Szabó Zsigmond 1.cs. V05 21 h. 525,86 p
18. Szucs István 1.cs. A16 24 h. 510,56 p
19. Krizsanyik István 1.cs. E08 20 h. 510,31 p
20. Kiss Géza 1.cs. A16 22 h. 505,92 p
21. Bakos András 1.cs. E08 24 h. 491,82 p
22. Nagy Ottó 1.cs. V09 24 h. 488,00 p
V09 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 6 befutóval
1. Szoke Zoltán 1.cs. 24 h. 657,30 p
2. Szuhányi József 1.cs. 24 h. 593,11 p
3. Nagy Ottó 1.cs. 24 h. 532,12 p
4. Molnár Sándor 1.cs. 21 h. 496,64 p
5. Nikodém Gábor 1.cs. 21 h. 457,46 p
6. Pap István 1.cs. 19 h. 454,01 p
7. Szuhányi József 2.cs. 3 h. 66,42 p
8. Tóth Attila 1.cs. 4 h. 62,37 p
9. Nagy Ottó 2.cs. 3 h. 58,59 p
10. Molnár Sándor 2.cs. 1 h. 18,90 p
Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság
1. Zsidai-Varga E07 HU-14- 23-59777 4h 117,60p
2. Varga-Zsidai E01 HU-14- 23-59735 4h 117,01p
3. Zsidai-Varga E07 HU-14- 23-59771 4h 116,60p
4. Gergely István E07 HU 14-23- 62197 4h 115,84p
5. Szirácsik Ervin E13 HU-14- D-817141 4h 115,30p
6. Lajtos Antal E13 HU-14- D-798948 4h 110,82p
7. Zsidai-Varga E07 HU-14- D-798315 4h 110,16p
8. Gyetvai István E05 HU-14- 23-59767 4h 109,15p
9. Varga-Zsidai E01 HU-14- 23-59708 4h 106,74p
10. Gergely István E07 HU 14-23- 62142 4h 106,49p
11. Zsidai-Varga E07 HU-14- D-798342 4h 106,36p
12. Lajtos Antal E13 HU-14- D-798935 4h 106,20p
13. Bagdal József E13 HU-14- D-797953 4h 105,19p
14. Pálmány Boldizsár E05 HU-14- D-797507 4h 103,85p
15. Zsidai-Varga E07 HU-14- D-798325 4h 103,63p
16. Velenczei Béla E05 HU-14- 23-61253 4h 103,59p
17. Pálmány Boldizsár E05 HU-14- 23-61741 4h 103,27p
18. Szirácsik Ervin E13 HU-14- D-817132 4h 102,22p
19. Szirácsik Ervin E13 HU-14- D-817129 4h 101,87p
20. Fodor Pál E07 HU 14-23- 62002 4h 100,88p
Általános távú 3. Zagyva röpcsoporti sampionbajnokság
1. Szendrei András V05 HU 14-D-797228 4h 106,91p
2. Vincze István V05 HU 14-23-63815 4h 106,29p
3. Kapás János E08 HU-14- 23-62658 4h 105,80p
4. Körmös Tibor V05 HU 14-23-63536 4h 103,97p
5. Szabó Zsigmond V05 HU 14-23-63764 4h 102,93p
6. Krizsanyik István E08 HU 14-23-62731 4h 99,39p
7. Szendrei András V05 HU 14-D-797214 4h 96,66p
8. Jónás Roland V05 HU 14-23-63677 4h 96,61p
9. Vincze István V05 HU 14-23-63829 4h 96,41p
10. Maksa Gergo V05 HU 14-D-797167 4h 95,66p
Általános távú egyesületi sampionbajnokság
1. Szoke Zoltán V09 HU-14- 23-64210 4h 100,32p
2. Szoke Zoltán V09 HU-14- D-797404 4h 93,99p
3. Szoke Zoltán V09 HU-14- D-797412 4h 87,55p
4. Nagy Ottó V09 HU-14- D-797384 4h 84,79p
5. Nagy Ottó V09 HU-14- D-797399 4h 80,17p
6. Szoke Zoltán V09 HU-14- D-797336 4h 78,13p
7. Nikodém Gábor V09 HU 14-23-64261 3h 89,12p
8. Szoke Zoltán V09 HU-14- D-797403 3h 85,85p
9. Pap István V09 HU-14- D-799028 3h 81,78p
10. Szuhányi József V09 HU-14- D-798679 3h 80,37p
|