Karancs Tagszövetség, Z35 Pétervására Első adat felvétele: 2009.06.27 20:39:46 Az adatok utolsó módosítása: 2009.07.01 11:57:26 A lista kiadásának időpontja: 2009.07.01 14:53:43 Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2009.07.27 20:39:46 Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!
Főprogram, 08 verseny
Feleresztés helye: Aurach Feleresztés ideje: 2009.06.27 06:00 Időjárás : Változékony, párás, zivatarokkal Kisérő : Jandala Tibor, Varga Tamás Központi táv : 689000 m Értékelési mód : Pontszám Pontcsökkenés : Egyenes arányban Legnagyobb pont : 54 Legkisebb pont : 21,6 Lista terjedelme : 25% (1:4)
Adatok: Indult Küldött Helyezés Sebességek tag cs. galamb 20% 25% első 20% 25% E03 Balassagyarmat 20 26 233 47 58 1123,21 1003,45 987,28 E05 Szécsény 14 17 155 31 39 1128,48 1029,73 1004,40 E10 Szügy 8 12 107 21 27 1119,58 1020,25 1007,65 E13 Balassagyarmat 12 17 158 32 40 1119,30 1000,48 981,19 Karancs I. 54 72 653 131 163 1128,48 1007,89 993,38 E01 Salgótarján 13 17 126 25 32 1138,52 959,24 929,98 E02 Bátonyterenye 8 11 75 15 19 1034,16 893,11 847,89 E04 Karancslapujtő 9 11 104 21 26 1067,88 893,26 864,77 E07 Karancslapujtő 12 20 185 37 46 1140,84 979,99 957,43 E08 Pásztó 17 30 281 56 70 1128,48 1010,91 971,41 V09 Apc 11 17 163 33 41 1124,14 977,26 907,07 Z35 Pétervására 11 13 112 22 28 1091,06 934,92 903,31 Karancs II. 81 119 1046 209 262 1140,84 967,50 929,83 Tagszövetségben 135 191 1699 340 425 1140,84 992,00 961,18
Z35 egyesületi díjlista 1. Tóth István 2.cs. HU-07- 23-15075 T 1091,06 m/p 2. Tóth István 1.cs. HU-06- 23-05711 H 1079,01 m/p 3. Bátka Sándor 1.cs. HU 07-23-15633 T 1063,50 m/p 4. Kuborczik Zoltán 1.cs. HU-05- 23-85304 H 1059,31 m/p 5. Tóth István 1.cs. HU-06- 23-05631 T 1057,25 m/p
Tagonkénti eredmények galamb érk.i. seb. egyesület röpcsoport tagszöv.
Bátka Sándor 1.cs. Dt: 724433 Kg: 10 Ók: 10 Kp: 0 Úti 5B: E: 6. 2h 82,55p R: 58. 2h 71,77p T: 110. 1h 46,22p Összesített E: 8. 15h 399,67p R: 75. 14h 368,21p T: 145. 10h 257,25p HU 07-23-15633 T 27 17:21:04 1063,50 m/p 3 51,69 50 47,94 103 46,22 HU 07-23-15619 T 27 18:48:14 942,85 m/p 21 30,86 245 23,83 0 0,00
Bocsi József 1.cs. Dt: 724557 Kg: 10 Ók: 564 Kp: 0 Úti 5B: E: 5. 3h 105,30p R: 53. 2h 78,69p T: 90. 2h 73,46p Összesített E: 10. 12h 351,50p R: 88. 8h 262,12p T: 152. 8h 235,01p HU 06-23-05282 H 27 17:29:26 1041,51 m/p 11 42,43 87 43,36 164 41,57 HU 08-23-24279 H 27 17:55:13 1004,22 m/p 16 36,64 152 35,33 291 31,89 HU 07-26-93315 H 27 19:06:22 913,90 m/p 25 26,23 0 0,00 0 0,00
Forgó Csaba 1.cs. Dt: 719589 Kg: 7 Ók: 235 Kp: 0 Úti 5B: E: 9. 1h 25,07p R: 0. 0h 0,00p T: 0. 0h 0,00p Összesített E: 4. 22h 626,54p R: 51. 22h 588,59p T: 108. 18h 442,29p HU 08-23-24403 H 27 19:07:29 910,67 m/p 26 25,07 0 0,00 0 0,00
Katona Barnabás 1.cs. Dt: 720284 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0 Úti 5B: E: 4. 4h 118,80p R: 61. 2h 66,08p T: 116. 1h 42,03p Összesített E: 9. 15h 397,39p R: 76. 14h 364,89p T: 149. 10h 251,00p HU 07-23-15505 T 27 17:30:31 1043,11 m/p 10 43,59 83 43,86 158 42,03 HU 07-23-15516 H 27 18:52:47 932,06 m/p 23 28,54 258 22,22 0 0,00 HU 07-23-15524 T 27 19:17:12 903,52 m/p 27 23,91 0 0,00 0 0,00 HU 06-23-05482 H 27 19:17:23 903,31 m/p 28 22,76 0 0,00 0 0,00
Katona Bence 1.cs. Dt: 720447 Kg: 9 Ók: 0 Kp: 0 Úti 5B: E: 8. 1h 32,01p R: 85. 1h 27,16p T: 0. 0h 0,00p Összesített E: 11. 10h 263,02p R: 93. 9h 219,45p T: 182. 4h 111,31p HU-06- 23-05452 T 27 18:30:42 959,70 m/p 20 32,01 218 27,16 0 0,00
Kuborczik Zoltán 1.cs. Dt: 716113 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0 Úti 5B: E: 3. 4h 160,46p R: 23. 4h 156,15p T: 41. 4h 144,42p Összesített E: 2. 38h1227,28p R: 10. 38h1180,00p T: 27. 37h1048,79p HU-05- 23-85304 H 27 17:16:01 1059,31 m/p 4 50,53 58 46,95 114 45,39 HU-08- 23-17319 H 27 17:31:22 1035,79 m/p 13 40,11 95 42,38 181 40,28 HU-06- 23-96041 H 27 17:54:33 1002,19 m/p 17 35,49 157 34,71 302 31,05 HU-07- 23-07204 H 27 18:03:45 989,45 m/p 18 34,33 178 32,11 346 27,70
Kuborczik Zoltán 2.cs. Dt: 716113 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0 Úti 5B: E: 7. 2h 76,76p R: 56. 2h 75,60p T: 94. 2h 70,42p Összesített E: 6. 20h 535,02p R: 58. 18h 483,39p T: 119. 15h 384,42p HU-04- 23-72104 H 27 17:38:22 1025,41 m/p 14 38,96 118 39,53 221 37,23 HU-06- 23-96472 H 27 17:49:22 1009,51 m/p 15 37,80 146 36,07 274 33,19
Tóth István 1.cs. Dt: 724499 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0 Úti 5B: E: 2. 4h 190,54p R: 12. 4h 185,08p T: 25. 4h 178,50p Összesített E: 1. 38h1300,38p R: 7. 37h1245,82p T: 21. 35h1110,91p HU-06- 23-05711 H 27 17:11:27 1079,01 m/p 2 52,84 30 50,41 64 49,20 HU-06- 23-05631 T 27 17:25:16 1057,25 m/p 5 49,37 59 46,83 117 45,16 HU-07- 23-15020 H 27 17:30:01 1049,97 m/p 7 47,06 72 45,22 137 43,63 HU-07- 23-15039 H 27 17:39:10 1036,23 m/p 12 41,27 93 42,62 178 40,51
Tóth István 2.cs. Dt: 724499 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0 Úti 5B: E: 1. 5h 226,02p R: 6. 5h 214,47p T: 16. 5h 203,14p Összesített E: 3. 34h1102,63p R: 14. 33h1049,21p T: 45. 29h 893,67p HU-07- 23-15075 T 27 17:04:02 1091,06 m/p 1 54,00 19 51,77 44 50,72 HU-07- 23-15088 T 27 17:28:42 1051,98 m/p 6 48,21 69 45,59 132 44,01 HU-07- 23-15022 T 27 17:32:44 1045,86 m/p 8 45,90 80 44,23 150 42,64 HU-07- 23-15042 T 27 17:32:53 1045,63 m/p 9 44,74 81 44,11 152 42,49 HU-07- 23-15017 T 27 18:27:44 968,93 m/p 19 33,17 205 28,77 404 23,28 HU-07- 23-15043 T 27 18:54:56 934,92 m/p 22 29,70 255 22,59 0 0,00 HU-08- 50-51017 T 27 18:59:18 929,68 m/p 24 27,39 0 0,00 0 0,00
Tagszövetségi díjlista 1. Mlinarik János 1.cs. E07 HU-06- 23-98709 T 1140,84 m/p 2. Varga Antal 1.cs. E01 HU-06- 23-95806 H 1138,52 m/p 3. Jambrik István 2.cs. E08 HU-08- 07-05777 T 1128,48 m/p 4. Velenczei Béla 1.cs. E05 HU-08- 23-20638 H 1128,48 m/p 5. Molnár Sándor 2.cs. V09 HU 07-23-14640 T 1124,14 m/p 6. Belák Ottó és Ildikó 2.cs. E03 HU-06- 23-97555 H 1123,21 m/p 7. Dinka Lajos 1.cs. E08 HU-07- 50-04488 T 1119,83 m/p 8. Varga Antal 2.cs. E01 HU-07- 23-06097 H 1119,63 m/p 9. Ivanics Tibor 1.cs. E10 HU-06- 23-03098 H 1119,58 m/p 10. Kakas Mihály 1.cs. E13 HU-06- 23-97532 H 1119,30 m/p 11. Belák Ottó és Ildikó 1.cs. E03 HU-07- M-115490 H 1118,07 m/p 12. Pap István 1.cs. V09 HU-05- 23-92487 T 1116,81 m/p 13. Belák Ottó és Ildikó 2.cs. E03 HU-06- 23-97567 H 1116,15 m/p 14. Varga Antal 1.cs. E01 HU-07- 23-06092 H 1114,45 m/p 15. Geczkó László 2.cs. E05 HU 07-23- 10488 H 1114,13 m/p 16. Nagy György 1.cs. E03 HU-07- 23-08271 H 1114,01 m/p 17. Simon László 1.cs. E07 HU-04- 23-71712 T 1112,33 m/p 18. Máté Csaba 1.cs. E05 HU-07- 23-10672 H 1110,69 m/p 19. Varga István 1.cs. E03 HU-08- 13-00664 H 1110,19 m/p 20. Belák Ottó és Ildikó 0.cs. E03 HU-06- 18-82875 T 1108,43 m/p 21. Belák Ottó és Ildikó 1.cs. E03 HU-06- 23-97097 H 1108,34 m/p 22. Jambrik István 2.cs. E08 HU-07- 23-12967 T 1108,14 m/p 23. Mlinarik János 1.cs. E07 HU-02- 23-46425 T 1107,42 m/p 24. Mlinarik János 2.cs. E07 HU-04- 23-74119 T 1106,19 m/p 25. Mlinarik János 2.cs. E07 HU-07- 23-12225 T 1105,95 m/p 26. Gyetvai István 1.cs. E05 HU-07- 23-10597 H 1105,93 m/p 27. Belák Ottó és Ildikó 3.cs. E03 HU-07- D-170549 H 1105,87 m/p 28. Mészáros és fiai 2.cs. E05 HU-07- 23-10242 T 1105,16 m/p 29. Varga Antal 2.cs. E01 HU-06- 23-95812 T 1104,36 m/p 30. Mészáros és fiai 1.cs. E05 HU-04- 23-75348 H 1101,47 m/p 31. Belák Ottó és Ildikó 2.cs. E03 HU-06- 50-69269 H 1100,66 m/p 32. Dankó Lajos 2.cs. E05 HU 05-23- 87772 T 1099,62 m/p 33. Szirácsik Ervin 1.cs. E03 HU-06- D-146765 H 1098,52 m/p 34. Hegedűs Péter 1.cs. E08 HU-07- 23-12573 T 1098,22 m/p 35. Bakos András 1.cs. E08 HU-08- 23-22622 H 1097,51 m/p 36. Tóth János Zsolt 1.cs. E10 HU-06- D-146717 T 1097,39 m/p 37. Bugyi István 1.cs. V09 HU-07- 23-14138 T 1095,72 m/p 38. Kakas Mihály 1.cs. E13 HU-07- D-161613 H 1094,86 m/p 39. Nikodém Gábor 1.cs. V09 HU-05- 23-83701 H 1094,39 m/p 40. Velenczei Béla 1.cs. E05 HU-07- 23-10915 H 1093,18 m/p 41. Mészáros és fiai 1.cs. E05 HU-07- 50-08767 H 1092,71 m/p 42. Belák Ottó és Ildikó 3.cs. E03 HU-06- 23-97145 H 1092,28 m/p 43. Diósi-Túri-Diósi 3.cs. E13 HU-05- 06-68818 H 1091,40 m/p 44. Tóth István 2.cs. Z35 HU-07- 23-15075 T 1091,06 m/p 45. Dinka Lajos 3.cs. E08 HU-07- 23-13296 H 1090,69 m/p 46. Bacsa László 1.cs. E03 HU-05- D-134839 H 1088,84 m/p 47. Kelemen József 2.cs. E08 HU-07- 23-13082 T 1088,83 m/p 48. Hering István 1.cs. E13 HU-07- 23-09335 H 1087,19 m/p 49. Földi József 1.cs. E01 HU 08-23-16023 H 1087,12 m/p 50. Csordás Árpád 1.cs. E10 HU-03- 23-64320 T 1086,99 m/p
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Varga Antal 1.cs. E01 5 h. 248,50 p 2. Belák Ottó és Ildikó 2.cs. E03 5 h. 238,37 p 3. Ivanics Tibor 1.cs. E10 5 h. 231,35 p 4. Velenczei Béla 1.cs. E05 5 h. 231,19 p 5. Varga Antal 2.cs. E01 5 h. 225,49 p 6. Csordás Árpád 1.cs. E10 5 h. 221,59 p 7. Belák Ottó és Ildikó 3.cs. E03 5 h. 217,48 p 8. Nikodém Gábor 1.cs. V09 5 h. 217,01 p 9. Mlinarik János 1.cs. E07 5 h. 216,48 p 10. Mészáros és fiai 1.cs. E05 5 h. 213,74 p 11. Erdélyi Róbert 2.cs. E13 5 h. 213,29 p 12. Belák Ottó és Ildikó 1.cs. E03 5 h. 212,99 p 13. Diósi-Túri-Diósi 3.cs. E13 5 h. 212,06 p 14. Szirácsik Ervin 1.cs. E03 5 h. 208,93 p 15. Susán Géza 1.cs. V09 5 h. 204,59 p 16. Tóth István 2.cs. Z35 5 h. 203,14 p 17. Jambrik István 2.cs. E08 5 h. 201,17 p 18. Gergely István 1.cs. E07 5 h. 200,70 p 19. Jászberényi Zsolt 1.cs. E05 5 h. 198,04 p 20. Gyetvai István 1.cs. E05 5 h. 191,17 p 21. Máté Csaba 1.cs. E05 4 h. 188,32 p 22. Bacsa László 1.cs. E03 5 h. 182,86 p 23. Mészáros László 1.cs. E10 5 h. 182,71 p 24. Geczkó László 2.cs. E05 5 h. 182,09 p 25. Tóth István 1.cs. Z35 4 h. 178,50 p 26. Rigó István 1.cs. E05 5 h. 174,79 p 27. Jambrik István 1.cs. E08 4 h. 173,31 p 28. Tóth János Zsolt 1.cs. E10 5 h. 169,97 p 29. Fodor Pál 1.cs. E07 5 h. 166,47 p
A verseny Karancs II. röpcsoport csapatbajnoksága Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Varga Antal 1.cs. E01 5 h. 252,81 p 2. Varga Antal 2.cs. E01 5 h. 232,52 p 3. Nikodém Gábor 1.cs. V09 5 h. 226,35 p 4. Mlinarik János 1.cs. E07 5 h. 225,85 p 5. Susán Géza 1.cs. V09 5 h. 214,84 p 6. Tóth István 2.cs. Z35 5 h. 214,47 p 7. Jambrik István 2.cs. E08 5 h. 212,62 p 8. Gergely István 1.cs. E07 5 h. 212,00 p 9. Tóth Miklós 1.cs. E08 5 h. 192,84 p
A verseny Z35 egyesületi csapatbajnoksága Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Tóth István 2.cs. 5 h. 226,02 p 2. Tóth István 1.cs. 4 h. 190,54 p 3. Kuborczik Zoltán 1.cs. 4 h. 160,46 p 4. Katona Barnabás 1.cs. 4 h. 118,80 p 5. Bocsi József 1.cs. 3 h. 105,30 p 6. Bátka Sándor 1.cs. 2 h. 82,55 p 7. Kuborczik Zoltán 2.cs. 2 h. 76,76 p 8. Katona Bence 1.cs. 1 h. 32,01 p 9. Forgó Csaba 1.cs. 1 h. 25,07 p
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval
1. Csordás Árpád 1.cs. E10 8 h. 305,99 p 2. Erdélyi Róbert 2.cs. E13 8 h. 300,80 p 3. Ivanics Tibor 1.cs. E10 7 h. 288,50 p 4. Belák Ottó és Ildikó 2.cs. E03 6 h. 275,37 p 5. Varga Antal 1.cs. E01 6 h. 272,08 p 6. Szirácsik Ervin 1.cs. E03 7 h. 260,89 p 7. Velenczei Béla 1.cs. E05 6 h. 259,57 p 8. Gergely István 1.cs. E07 7 h. 256,86 p 9. Varga Antal 2.cs. E01 6 h. 248,16 p 10. Nikodém Gábor 1.cs. V09 6 h. 246,39 p 11. Mlinarik János 1.cs. E07 6 h. 242,50 p 12. Belák Ottó és Ildikó 1.cs. E03 6 h. 237,64 p 13. Belák Ottó és Ildikó 3.cs. E03 5 h. 217,48 p 14. Mészáros és fiai 1.cs. E05 5 h. 213,74 p
A verseny Z35 egyesületi csapatbajnoksága Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval
1. Tóth István 2.cs. 7 h. 283,11 p
Hosszútáv beszámított versenyei: 05.31. Straubing 06.13. Regensburg 06.27. Aurach
Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Diósi-Túri-Diósi 3.cs. E13 15 h. 626,60 p 2. Velenczei Béla 1.cs. E05 15 h. 614,90 p 3. Varga Antal 1.cs. E01 15 h. 593,77 p 4. Szirácsik Ervin 1.cs. E03 15 h. 584,16 p 5. Belák Ottó és Ildikó 2.cs. E03 15 h. 561,58 p 6. Varga Antal 2.cs. E01 14 h. 561,21 p 7. Belák Ottó és Ildikó 3.cs. E03 14 h. 553,26 p 8. Diósi-Túri-Diósi 1.cs. E13 15 h. 545,75 p 9. Dankó Lajos 2.cs. E05 13 h. 537,86 p 10. Ivanics Tibor 1.cs. E10 14 h. 536,31 p 11. Mlinarik János 1.cs. E07 14 h. 516,66 p 12. Szlatincsán Gyula 1.cs. E07 14 h. 512,18 p 13. Máté Csaba 1.cs. E05 12 h. 485,86 p 14. Erdélyi Róbert 2.cs. E13 12 h. 483,55 p 15. Tóth István 1.cs. Z35 12 h. 474,67 p 16. Mészáros és fiai 1.cs. E05 11 h. 457,73 p 17. Gergely István 1.cs. E07 11 h. 450,81 p 18. Katona Jenő 2.cs. E08 12 h. 449,63 p 19. Alapi László 2.cs. E08 13 h. 442,94 p 20. Kuborczik Zoltán 1.cs. Z35 14 h. 440,12 p
Z35 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Tóth István 1.cs. 13 h. 529,14 p 2. Kuborczik Zoltán 1.cs. 14 h. 505,24 p 3. Tóth István 2.cs. 12 h. 464,52 p 4. Forgó Csaba 1.cs. 8 h. 263,31 p 5. Kuborczik Zoltán 2.cs. 8 h. 253,24 p 6. Bocsi József 1.cs. 7 h. 247,58 p 7. Katona Barnabás 1.cs. 8 h. 235,88 p 8. Varga István 1.cs. 5 h. 184,58 p 9. Orosz József 1.cs. 4 h. 141,48 p 10. Bátka Sándor 1.cs. 4 h. 136,15 p 11. Katona Bence 1.cs. 4 h. 124,69 p 12. Kiss István 1.cs. 1 h. 39,40 p 13. Forgó Csaba 2.cs. 1 h. 32,20 p 14. Rostás Attila 1.cs. 1 h. 23,80 p 15. Katona Barnabás 2.cs. 1 h. 19,60 p
Általános táv beszámított versenyei: 05.10. Sopron 05.17. Melk 05.24. Haag 05.31. Straubing 06.06. Wels 06.13. Regensburg 06.19. Amstetten 06.27. Aurach
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Velenczei Béla 1.cs. E05 40 h. 1452,19 p 2. Varga Antal 1.cs. E01 40 h. 1368,17 p 3. Belák Ottó és Ildikó 3.cs. E03 39 h. 1319,91 p 4. Mészáros és fiai 1.cs. E05 35 h. 1291,41 p 5. Erdélyi Róbert 2.cs. E13 37 h. 1291,18 p 6. Varga Antal 2.cs. E01 38 h. 1278,84 p 7. Szirácsik Ervin 1.cs. E03 38 h. 1263,27 p 8. Diósi-Túri-Diósi 3.cs. E13 35 h. 1240,70 p 9. Diósi-Túri-Diósi 1.cs. E13 37 h. 1234,72 p 10. Mlinarik János 1.cs. E07 39 h. 1219,96 p 11. Jászberényi Zsolt 1.cs. E05 38 h. 1216,69 p 12. Belák Ottó és Ildikó 2.cs. E03 39 h. 1209,59 p 13. Mészáros és fiai 2.cs. E05 37 h. 1206,74 p 14. Bagdal József 2.cs. E13 36 h. 1197,48 p 15. Gyetvai István 1.cs. E05 37 h. 1164,24 p 16. Szomszéd István 1.cs. E07 36 h. 1159,78 p 17. Dankó Lajos 2.cs. E05 36 h. 1157,33 p 18. Fodor Pál 1.cs. E07 36 h. 1157,08 p 19. Máté Csaba 1.cs. E05 35 h. 1152,58 p 20. Szlatincsán Gyula 1.cs. E07 36 h. 1125,99 p 21. Tóth István 1.cs. Z35 35 h. 1110,91 p 22. Rigó István 1.cs. E05 35 h. 1090,74 p 23. Ivanics Tibor 1.cs. E10 34 h. 1085,07 p 24. Gergely István 1.cs. E07 33 h. 1082,60 p 25. Lajtos Péter 1.cs. E10 35 h. 1052,77 p 26. Nagy György 1.cs. E03 35 h. 1051,09 p 27. Kuborczik Zoltán 1.cs. Z35 37 h. 1048,79 p 28. Szladovics Szabolcs 1.cs. E13 33 h. 1015,09 p 29. Katona Jenő 2.cs. E08 34 h. 1014,24 p 30. Sipos László 2.cs. E07 35 h. 1013,94 p 31. Gálik László 1.cs. E13 37 h. 1011,71 p 32. Bacsa László 1.cs. E03 35 h. 995,92 p 33. Simon Gyula 1.cs. E10 33 h. 993,41 p 34. Kecskés Csaba 1.cs. E03 33 h. 974,34 p 35. Tóth János Zsolt 1.cs. E10 34 h. 972,60 p 36. Geczkó László 1.cs. E05 31 h. 970,90 p 37. Király Sándor 1.cs. E05 31 h. 966,87 p 38. Geczkó László 2.cs. E05 31 h. 960,97 p 39. Bagi István 1.cs. E05 33 h. 960,79 p 40. Kakas Mihály 1.cs. E13 31 h. 937,19 p 41. Erdélyi Róbert 1.cs. E13 31 h. 936,86 p 42. Csordás Árpád 1.cs. E10 31 h. 928,49 p 43. Diósi-Túri-Diósi 2.cs. E13 30 h. 911,90 p 44. Gergely István 2.cs. E07 31 h. 893,75 p 45. Tóth István 2.cs. Z35 29 h. 893,67 p 46. Kelemen József 4.cs. E08 33 h. 884,95 p
Karancs II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Varga Antal 1.cs. E01 40 h. 1452,96 p 2. Varga Antal 2.cs. E01 38 h. 1356,92 p 3. Mlinarik János 1.cs. E07 40 h. 1342,32 p 4. Szomszéd István 1.cs. E07 40 h. 1340,01 p 5. Szlatincsán Gyula 1.cs. E07 39 h. 1286,40 p 6. Fodor Pál 1.cs. E07 36 h. 1248,44 p 7. Tóth István 1.cs. Z35 37 h. 1245,82 p 8. Katona Jenő 2.cs. E08 39 h. 1221,42 p 9. Gergely István 1.cs. E07 34 h. 1180,58 p 10. Kuborczik Zoltán 1.cs. Z35 38 h. 1180,00 p 11. Sipos László 2.cs. E07 37 h. 1168,82 p 12. Kelemen József 4.cs. E08 38 h. 1092,07 p 13. Gergely István 2.cs. E07 36 h. 1085,30 p 14. Tóth István 2.cs. Z35 33 h. 1049,21 p 15. Sipos László 1.cs. E07 35 h. 1030,38 p
Z35 egyesületi Általános távú csapatbajnokság Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Tóth István 1.cs. 38 h. 1300,38 p 2. Kuborczik Zoltán 1.cs. 38 h. 1227,28 p 3. Tóth István 2.cs. 34 h. 1102,63 p 4. Forgó Csaba 1.cs. 22 h. 626,54 p 5. Varga István 1.cs. 21 h. 622,92 p 6. Kuborczik Zoltán 2.cs. 20 h. 535,02 p 7. Orosz József 1.cs. 15 h. 406,12 p 8. Bátka Sándor 1.cs. 15 h. 399,67 p 9. Katona Barnabás 1.cs. 15 h. 397,39 p 10. Bocsi József 1.cs. 12 h. 351,50 p 11. Katona Bence 1.cs. 10 h. 263,02 p 12. Forgó Csaba 2.cs. 7 h. 174,80 p 13. Rostás Attila 1.cs. 6 h. 133,63 p 14. Katona Barnabás 2.cs. 5 h. 98,09 p 15. Orosz József 2.cs. 4 h. 96,20 p 16. Kiss István 1.cs. 4 h. 92,17 p 17. Bátka Sándor 2.cs. 4 h. 87,55 p 18. Kiss István 2.cs. 1 h. 27,49 p 19. Pócs István 1.cs. 1 h. 19,62 p
Általános táv beszámított versenyei: 05.10. Sopron 05.17. Melk 05.24. Haag 05.31. Straubing 06.06. Wels 06.13. Regensburg 06.19. Amstetten 06.27. Aurach
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval
1. Velenczei Béla 1.cs. E05 58 h. 1937,00 p 2. Mészáros és fiai 1.cs. E05 55 h. 1849,55 p 3. Varga Antal 1.cs. E01 56 h. 1743,08 p 4. Diósi-Túri-Diósi 3.cs. E13 48 h. 1589,80 p 5. Szomszéd István 1.cs. E07 56 h. 1577,31 p 6. Belák Ottó és Ildikó 3.cs. E03 50 h. 1547,77 p 7. Erdélyi Róbert 2.cs. E13 47 h. 1547,02 p 8. Varga Antal 2.cs. E01 49 h. 1543,14 p 9. Mészáros és fiai 2.cs. E05 49 h. 1492,34 p 10. Fodor Pál 1.cs. E07 50 h. 1479,36 p 11. Szirácsik Ervin 1.cs. E03 47 h. 1478,39 p 12. Bagdal József 2.cs. E13 48 h. 1469,02 p 13. Diósi-Túri-Diósi 1.cs. E13 47 h. 1466,14 p 14. Jászberényi Zsolt 1.cs. E05 48 h. 1447,41 p 15. Mlinarik János 1.cs. E07 48 h. 1427,58 p 16. Gergely István 1.cs. E07 47 h. 1387,58 p 17. Belák Ottó és Ildikó 2.cs. E03 45 h. 1357,15 p 18. Tóth István 1.cs. Z35 45 h. 1305,98 p 19. Rigó István 1.cs. E05 45 h. 1302,16 p 20. Máté Csaba 1.cs. E05 41 h. 1285,01 p 21. Gyetvai István 1.cs. E05 42 h. 1268,77 p 22. Dankó Lajos 2.cs. E05 39 h. 1233,17 p 23. Szlatincsán Gyula 1.cs. E07 39 h. 1223,14 p
Z35 egyesületi Általános távú csapatbajnokság Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval
1. Tóth István 1.cs. 51 h. 1590,93 p 2. Kuborczik Zoltán 1.cs. 49 h. 1442,74 p 3. Tóth István 2.cs. 43 h. 1327,66 p 4. Varga István 1.cs. 24 h. 692,95 p
Általános táv beszámított versenyei: 05.10. Sopron 05.17. Melk 05.24. Haag 05.31. Straubing 06.06. Wels 06.13. Regensburg 06.19. Amstetten 06.27. Aurach
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval
1. Velenczei Béla 1.cs. E05 35 h. 1317,38 p 2. Mészáros és fiai 1.cs. E05 34 h. 1263,15 p 3. Varga Antal 1.cs. E01 35 h. 1230,42 p 4. Erdélyi Róbert 2.cs. E13 35 h. 1214,80 p 5. Belák Ottó és Ildikó 3.cs. E03 34 h. 1198,86 p 6. Diósi-Túri-Diósi 1.cs. E13 35 h. 1198,28 p 7. Diósi-Túri-Diósi 3.cs. E13 33 h. 1194,67 p 8. Varga Antal 2.cs. E01 34 h. 1178,46 p 9. Szirácsik Ervin 1.cs. E03 34 h. 1159,81 p 10. Fodor Pál 1.cs. E07 35 h. 1124,30 p 11. Jászberényi Zsolt 1.cs. E05 35 h. 1121,09 p 12. Mlinarik János 1.cs. E07 34 h. 1112,80 p 13. Bagdal József 2.cs. E13 34 h. 1112,50 p 14. Belák Ottó és Ildikó 2.cs. E03 35 h. 1102,49 p 15. Mészáros és fiai 2.cs. E05 33 h. 1089,06 p 16. Gyetvai István 1.cs. E05 34 h. 1071,91 p 17. Dankó Lajos 2.cs. E05 32 h. 1061,11 p 18. Máté Csaba 1.cs. E05 31 h. 1053,31 p 19. Szomszéd István 1.cs. E07 33 h. 1045,61 p 20. Gergely István 1.cs. E07 32 h. 1041,23 p 21. Rigó István 1.cs. E05 33 h. 1038,61 p 22. Tóth István 1.cs. Z35 32 h. 1038,20 p 23. Szlatincsán Gyula 1.cs. E07 33 h. 1028,62 p 24. Ivanics Tibor 1.cs. E10 30 h. 997,33 p 25. Simon Gyula 1.cs. E10 32 h. 968,14 p 26. Király Sándor 1.cs. E05 31 h. 966,87 p 27. Kecskés Csaba 1.cs. E03 32 h. 958,84 p 28. Szladovics Szabolcs 1.cs. E13 31 h. 951,67 p 29. Nagy György 1.cs. E03 30 h. 950,44 p 30. Kuborczik Zoltán 1.cs. Z35 32 h. 946,29 p 31. Erdélyi Róbert 1.cs. E13 31 h. 936,86 p 32. Sipos László 2.cs. E07 33 h. 935,68 p 33. Gálik László 1.cs. E13 34 h. 933,79 p 34. Lajtos Péter 1.cs. E10 30 h. 932,53 p 35. Geczkó László 2.cs. E05 30 h. 931,29 p 36. Geczkó László 1.cs. E05 30 h. 923,00 p 37. Katona Jenő 2.cs. E08 30 h. 911,27 p 38. Bacsa László 1.cs. E03 32 h. 893,98 p 39. Csordás Árpád 1.cs. E10 29 h. 893,37 p 40. Tóth János Zsolt 1.cs. E10 31 h. 890,16 p 41. Bagi István 1.cs. E05 31 h. 880,95 p 42. Kakas Mihály 1.cs. E13 28 h. 875,78 p 43. Tóth István 2.cs. Z35 28 h. 871,04 p 44. Diósi-Túri-Diósi 2.cs. E13 28 h. 845,29 p 45. Gergely István 2.cs. E07 29 h. 842,05 p 46. Bagdal József 1.cs. E13 29 h. 841,58 p
Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek 1. Máté Csaba E05 HU-06- 23-00012 H 3h 139,15p 2. Varga Antal E01 HU-07- 23-06092 H 3h 130,02p 3. Földi József E01 HU 08-23-16023 H 3h 126,29p 4. Diósi-Túri-Diósi E13 HU-05- 06-68818 H 3h 123,88p 5. Ivanics Tibor E10 HU-06- 50-53318 H 3h 122,83p 6. Varga Antal E01 HU-06- 23-95823 H 3h 122,58p 7. Diósi-Túri-Diósi E13 HU-06- D-146859 H 3h 118,73p 8. Hurják István E05 HU 05-23- 88272 H 3h 118,03p 9. Diósi-Túri-Diósi E13 HU-07- D-161731 H 3h 117,64p 10. Kakas Mihály E13 HU-07- D-161613 H 3h 114,90p 11. Fodor Pál E07 HU 06-23-000280 H 3h 112,95p 12. Diósi-Túri-Diósi E13 HU-05- D-134432 H 3h 112,22p 13. Diósi-Túri-Diósi E13 HU-04- 23-72976 H 3h 111,89p 14. Belák Ottó és Ildikó E03 HU-07- 23-7868 H 3h 109,26p 15. Gergely István E07 HU 07-23- 11556 H 3h 109,12p 16. Velenczei Béla E05 HU-07- 23-10996 H 3h 109,10p 17. Nagy György E03 HU-06- 23-98541 H 3h 108,38p 18. Bacsa László E03 HU-05- D-134839 H 3h 107,86p 19. Gyetvai István E05 HU-05- 23-88402 H 3h 107,10p 20. Velenczei Béla E05 HU-05- 23-88311 H 3h 106,86p 21. Gyetvai István E05 HU-07- 23-10597 H 3h 106,66p 22. Diósi-Túri-Diósi E13 HU-07- D-161759 H 3h 106,35p 23. Szladovics Szabolcs E13 HU-07- D-161781 H 3h 105,59p 24. Gergely István E07 HU 02-23- 50003 H 3h 104,49p 25. Sipos László E07 HU-06- 23-01790 H 3h 104,39p 26. Sipos László E07 HU-07- 23-11739 H 3h 103,72p 27. Kuborczik Zoltán Z35 HU-05- 23-85304 H 3h 103,37p 28. Lajtos Péter E10 HU-05- D-134381 H 3h 102,50p 29. Diósi-Túri-Diósi E13 HU-06- D-146841 H 3h 101,82p 30. Belák Ottó és Ildikó E03 HU-05- 23-86917 H 3h 100,07p
Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók 1. Mlinarik János E07 HU-06- 23-98709 T 3h 139,79p 2. Tóth István Z35 HU-06- 23-05631 T 3h 128,08p 3. Mlinarik János E07 HU-07- 23-12261 T 3h 123,81p 4. Szlatincsán Gyula E07 HU-07- 23-06141 T 3h 122,32p 5. Szomszéd István E07 HU-07- 23-12164 T 3h 119,93p 6. Alapi László E08 HU-06- 23-03009 T 3h 119,63p 7. Hegedűs Péter E08 HU-07- 23-12573 T 3h 118,19p 8. Bagi István E05 HU 07-23-09968 T 3h 116,76p 9. Bagdal József E13 SK-07- 02101-38 T 3h 105,50p 10. Hurják István E05 HU 07-50-004003 T 3h 104,49p 11. Kelemen József E08 HU-06- 23-02408 T 3h 93,71p 12. Szlatincsán Gyula E07 HU-07- 23-15063 T 3h 91,68p 13. Erdélyi Róbert E13 HU-05- 06-68653 T 3h 91,04p 14. Varga Antal E01 HU-07- 23-06095 T 2h 93,30p 15. Gergely István E07 HU 07-23- 11566 T 2h 92,06p 16. Dinka Lajos E08 HU-07- 50-04488 T 2h 91,61p 17. Mlinarik János E07 HU-07- 23-12225 T 2h 89,97p 18. Jambrik István E08 HU-07- 23-12967 T 2h 89,13p 19. Szlatincsán Gyula E07 HU-04- 23-71750 T 2h 88,39p 20. Jambrik István E08 HU-07- 23-12979 T 2h 87,65p 21. Pap István V09 HU-05- 23-92487 T 2h 87,24p 22. Szomszéd István E07 HU-06- 23-95506 T 2h 86,87p 23. Kelemen József E08 HU-07- 23-13082 T 2h 86,67p 24. Geczkó László E05 HU 06-23- 99557 T 2h 85,84p 25. Gergely István E07 HU 06-23-001318 T 2h 84,97p 26. Geczkó László E05 HU 07-M -115431 T 2h 84,46p 27. Dankó Lajos E05 HU 05-23- 87772 T 2h 84,31p 28. Bugyi István V09 HU-07- 23-14167 T 2h 83,75p 29. Jambrik István E08 HU-07- 23-12989 T 2h 83,55p 30. Lantos László E04 HU 07-23-09516 T 2h 83,54p
Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek 1. Velenczei Béla E05 HU-05- 23-88311 H 8h 269,62p 2. Varga Antal E01 HU-06- 23-95823 H 8h 255,80p 3. Gyetvai István E05 HU-07- 23-10597 H 8h 238,28p 4. Kakas Mihály E13 HU-07- D-161613 H 8h 236,53p 5. Diósi-Túri-Diósi E13 HU-06- D-146841 H 8h 220,47p 6. Máté Csaba E05 HU-06- 23-00012 H 7h 256,37p 7. Szladovics Szabolcs E13 HU-06- 23-96716 H 7h 238,96p 8. Erdélyi Róbert E13 HU-06- 23-03620 H 7h 234,45p 9. Ivanics Tibor E10 HU-06- 50-53318 H 7h 233,59p 10. Belák Ottó és Ildikó E03 HU-07- D-170549 H 7h 229,57p 11. Szladovics Szabolcs E13 HU-07- D-161781 H 7h 227,91p 12. Varga Antal E01 HU-06- 23-95806 H 7h 227,70p 13. Belák Ottó és Ildikó E03 HU-07- D-171517 H 7h 216,83p 14. Diósi-Túri-Diósi E13 HU-07- D-161759 H 7h 214,47p 15. Nagy György E03 HU-06- 23-98541 H 7h 212,59p 16. Varga Antal E01 HU-06- 23-95820 H 7h 205,80p 17. Lajtos Péter E10 HU-05- D-134381 H 7h 204,05p 18. Szomszéd István E07 HU-06- 23-95516 H 7h 200,70p 19. Nagy György E03 HU-07- 23-08271 H 7h 200,39p 20. Sipos László E07 HU-06- 23-01781 H 7h 198,83p 21. Kakas Izabella E03 SK-07-2101-1264 H 7h 195,23p 22. Diósi-Túri-Diósi E13 HU-07- D-161717 H 6h 216,73p 23. Erdélyi Róbert E13 HU-06- 23-03616 H 6h 211,20p 24. Dankó Lajos E05 HU 06-23-000244 H 6h 211,19p 25. Szirácsik Ervin E03 HU-05- D-134468 H 6h 210,94p 26. Belák Ottó és Ildikó E03 HU-07- 23-7975 H 6h 209,53p 27. Erdélyi Róbert E13 HU-07- 23-13879 H 6h 207,48p 28. Belák Ottó és Ildikó E03 HU-04- 23-73752 H 6h 202,51p 29. Simon Gyula E10 HU-06- 23-03154 H 6h 200,40p 30. Belák Ottó és Ildikó E03 HU-06- 23-97145 H 6h 200,34p
Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók 1. Bagdal József E13 SK-07- 02101-38 T 8h 275,59p 2. Szomszéd István E07 HU-07- 23-12164 T 8h 268,73p 3. Mlinarik János E07 HU-06- 23-98709 T 7h 250,01p 4. Mlinarik János E07 HU-07- 23-12261 T 7h 225,96p 5. Varga Antal E01 HU-07- 23-06095 T 7h 224,48p 6. Lajtos Péter E10 HU-04- 23-77609 T 7h 216,26p 7. Varga Antal E01 HU-05- 23-84617 T 7h 214,36p 8. Szomszéd István E07 HU-06- 23-95506 T 7h 205,76p 9. Tóth János Zsolt E10 HU-06- D-146715 T 7h 204,25p 10. Csordás Árpád E10 HU-05- D-137432 T 7h 180,95p 11. Varga Antal E01 HU-07- 23-06026 T 7h 174,69p 12. Alapi László E08 HU-06- 23-03009 T 6h 211,56p 13. Dinka Lajos E08 HU-07- 50-04488 T 6h 204,77p 14. Bagi István E05 HU 07-23-09968 T 6h 193,14p 15. Belák Ottó és Ildikó E03 HU-07- 23-7861 T 6h 192,42p 16. Hegedűs Péter E08 HU-07- 23-12573 T 6h 190,69p 17. Gyetvai István E05 HU-06- 23-99654 T 6h 189,43p 18. Dankó Lajos E05 HU 07-50-007375 T 6h 189,12p 19. Szirácsik Ervin E03 HU-04- 23-73264 T 6h 187,54p 20. Sipos László E07 HU-07- 23-12308 T 6h 180,97p 21. Mlinarik János E07 HU-02- 23-46425 T 6h 169,40p 22. Dankó Lajos E05 HU 06-23-000709 T 6h 168,64p 23. Belák Ottó és Ildikó E03 HU-05- 23-86953 T 6h 166,30p 24. Geczkó László E05 HU 07-M -115416 T 6h 162,45p 25. Hurják István E05 HU 07-50-004003 T 6h 159,39p 26. Csordás Árpád E10 HU-06- D-150933 T 6h 154,79p 27. Tóth István Z35 HU-07- 23-15017 T 6h 151,52p 28. Dankó Lajos E05 HU 06-23-000745 T 6h 146,84p 29. Verebélyi Lajos E08 HU-06- 23-01962 T 6h 142,05p 30. Mészáros és fiai E05 HU-07- 23-10219 T 6h 140,43p
|